Księżniczka i fangirl: premiera młodzieżowej powieści Ashley Poston

Księżniczka i fangirl to propozycja dla młodzieży. Dzisiaj książka Ashley Poston trafiła do sprzedaży.

Księżniczka i fangirl to propozycja dla młodzieży. Dzisiaj książka Ashley Poston trafiła do sprzedaży.

Księżniczka i fangirl to nowa na naszym rynku powieść Ashley Poston. Jest to drugi tom seri Starfield, czyli kontynuacja Geekrarelli.

Księżniczka i fangirl to młodzieżowa opowieść, w której prawdziwa fanka musi uratować karierę swojej idolki. Książka ukazała się dzisiaj nakładem oficyny We Need YA. Powieść liczy 356 stron i kosztuje 36,90 zł.

Poniżej prezentujemy opis i okładkę książki Księżniczka i fangirl:

Książniczka i fangirl - okładkaŹródło: We need YA

Imogen Lovelace to pozornie zwykła dziewczyna, która podejmie się niemożliwej misji. Ta szalona fangirl zrobi wszystko, by uratować swoją ulubioną postać, księżniczkę Amarę, przed uśmierceniem jej w ukochanej serii filmowej.
Po epickiej „Geekerelli” przyszedł czas na nową fanowską baśń, w której przyjaciele staną się wrogami, wrogowie sprzymierzeńcami, a w międzyczasie wybuchnie płomienny romans. Tylko jak odnaleźć się w całym tym bałaganie, skoro właśnie wypłynął do sieci scenariusz sequela Starfield?
Poznaj porywającą opowieść o Księciu i żebraku w zupełnie nowej odsłonie. Wejdź do świata fandomu i poczuj magnetyzującą siłę wciągającej kosmicznej podróży.

Źródło: We need YA / fot. We need YA

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV