Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

 

Kto do MCU, kto do seriali? Marvel te decyzje dopiero podejmie

Szef telewizyjnego oddziału Marvela, Jeph Loeb, zabrał głos na temat przyszłości filmów MCU i seriali Domu Pomysłów.

Zbliża się debiut platformy Disney+, na horyzoncie widać też już ostateczne przejęcie Foxa przez Disneya – na razie nie jest jasne, w jaki sposób te wydarzenia wpłyną na kształt i przyszłość seriali Marvela. Głos w całej sprawie zabrał teraz szef telewizyjnego oddziału Domu Pomysłów, Jeph Loeb, który w swojej wypowiedzi postanowił pokazać szerszy kontekst całej sytuacji:

Muszę poczekać, jak oni to rozwiążą, i wcale nie staram się tutaj… Znacie mnie na tyle, że wiecie, iż zazwyczaj albo poruszam sprawy utajnione, albo nie odnoszę się do nich wcale.

Dodając:

W gruncie rzeczy czekamy aż dwie wielomiliardowe korporacje rozgryzą, jak ma ostatecznie wyglądać przejęcie. Kiedy to się stanie, zostaną podjęte decyzje – dokąd przechodzą poszczególne postacie, co się z nimi stanie i szereg innych. No cóż, sama myśl, że X-Meni i Fantastyczna Czwórka wracają do domu, w jakimkolwiek formacie, który przyjmiemy, jest wyjątkowa. Nie mogę się doczekać na to, co zrobią filmowe oddziały. Na to, co zrobimy my. Albo oddział gier…

Znawcy branży odczytują słowa Loeba w ten sposób, że poszczególne oddziały Marvela dopiero zasiądą do rozmów na temat tego, gdzie i kiedy pojawią się dane postacie. Jego wypowiedź może jednak sugerować, że między MCU a serialami może odbyć się większy niż zakładaliśmy transfer bohaterów, na co już wcześniej wskazywały decyzje o powstaniu produkcji Loki czy Scarlet Witch i Vision.

-
-

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: Marvel/Netflix/We Got This Covered

Najlepsze z 24h

Dawid Muszyński
-

Kobiety mafii 2 – recenzja filmu

Jak zapowiedział, tak zrobił. Patryk Vega wraca do nas z kolejną odsłoną opowieści o kobietach…

Ocena recenzenta:
6
Piotr Piskozub
-

Oto zdjęcie, dzięki któremu Gal Gadot…

Zack Snyder i Gal Gadot rzucili nowe światło na to, w jaki sposób aktorka otrzymała…

Wiktor Fisz
-

Pokonał mumię, zniknął i wraca jako…

Kiedyś młody bóg – adonis rozkochujący kobiety jednym spojrzeniem. Dzisiaj wykonawca charakterystyczny, zaskakujący widzów i…

Norbert Zaskórski
-

Cosplayerka robi swoje stroje z jedzenia.…

Pewna cosplayerka tworzy świetne stroje różnych bohaterów i bohaterek z jedzenia.

Michalina Reda
-

Kapitan Marvel – są pierwsze reakcje.…

Kapitan Marvel zadebiutuje za kilka tygodni, a pierwsze opinie są już dostępne w mediach społecznościowych.…

Adam Siennica
-

Netflix – seriale i filmy na…

Netflix przygotował dla swoich subskrybentów atrakcyjny marzec. Nowe seriale i filmy na marzec 2019 to…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.