Repertuar kin Nowość Program TV

Kto zagra Wiedźmina? Informację poznamy później niż sądziliśmy

Z każdym tygodniem wiemy coraz więcej o serialu, którego produkcja jeszcze nie ruszyła, ale wciąż pojawiają się nowe informacje od scenarzystów i twórców produkcji. Raz w tygodniu będziemy was informować o postępie prac.

Na ten moment nie mamy zbyt wielu informacji odnośnie postępów prac, ale showrunnerka Lauren Schmidt Hissrich na swoich portalach społecznościowych, co jakiś czas raczy nas nowymi wiadomościami.

Podczas panelu na Pyrkonie prowadzonego przez Dawida Muszyńskiego, Tomasz Bagiński poinformował, że w ciągu trzech miesięcy powinniśmy poznać nazwisko aktora, wcielającego się w głównego bohatera. Informację tę zdementowała showrunnerka serialu, która wyraźnie napisała, że casting jeszcze się nie rozpoczął, a trzy miesiące to jedynie domysły. Dodała, że biorąc pod uwagę harmonogram produkcji, może to być uzasadniony okres czasu, ale wciąż są to jedynie domysły. Tym samym dostajemy kolejne potwierdzenie, że twórcy mają bardzo dużo czasu i nie spieszą się w podejmowaniu tak ważnych decyzji, aby znaleźć idealnego odtwórcę tytułowej roli.

Jakiś czas temu poznaliśmy zespół scenarzystów, który pomoże w przygotowywaniu finalnego skryptu. Na swoich portalach społecznościowych nie są tak wylewni jak ich szefowa, ale jedna ze scenarzystek, Clare Higgins udostępniła zdjęcie, na którym widzimy tytułową stronę pisanego przez nią scenariusza. Patrząc też na jej wpis, możemy założyć, że atmosfera w pracy jest bardzo dobra.

Wczoraj, Lauren S. Hissrich wrzuciła także zdjęcie, w którym chwali się wysłaniem do Netflixa teczki zawierającej szczegółowy arc, a butelka wina, którą widzimy na zdjęciu, miała pomóc jej w świętowaniu tego małego sukcesu. Oby powodów do świętowania było jeszcze więcej.

Pozostałe informacje:

  • The Witcher będzie liczył sobie 8 odcinków. Będzie ekranizacją dwóch tomów Andrzeja Sapkowskiego: Miecz przeznaczenia i Ostatnie życzenie.
  • Producentami wykonawczymi The Witcher zostali Sean Daniel (cykl filmów Mumia, serial The Expanse) i Jason Brown (The Expanse) partnerzy z firmy produkcyjnej Sean Daniel Company, a także Tomasz Bagiński, który wyreżyseruje przynajmniej jeden z odcinków.

-
-

Przypomnijmy, że w Rzymie dowiedzieliśmy się o prawdopodobnej dacie premiery serialu Netflixa, która może odbyć się na początku 2020 roku.

Źródło: Twitter.com/zdjęcie główne: naEKRANIE.pl

Najlepsze z 24h

Paweł Krzystyniak
-

Zwiastuny do obejrzenia w ten weekend…

Przegapiliście nowe zwiastuny w tym tygodniu? Nic straconego. Specjalnie dla was zbieramy w jednym miejscu…

Michalina Reda
-

Złote Maliny 2019 – nagrody rozdane.…

Złote Maliny to antynagrody przyznawane najgorszym filmom roku. Właśnie poznaliśmy tegorocznych nagrodzonych - oto lista.

Michalina Reda
spoilery
-

Gwiezdne Wojny: część IX – zaskakująca…

Gwiezdne Wojny: część IX to film, który zadebiutuje jeszcze w tym roku. Do sieci trafiła…

Michalina Reda
-

Jackman ma rekord Guinnessa. Jest cięty…

Hugh Jackman trafił na listę rekordów Guinnessa, o czym informowaliśmy jakiś czas temu. Teraz na…

Michał Kujawiński
-

Powstaje film o Zenonie Martyniuku. Poznaliśmy…

Rozpoczęły się zdjęcia do biograficznego filmu o muzyku disco polo, Zenonie Martyniuku. Wiemy, kogo zobaczymy…

Michał Kujawiński
Plotka
-

Wiedźmin – Geralt zmierzy się z…

Wciąż czekamy na pierwsze oficjalne materiały z serialu Wiedźmin od Netflixa. Dostaliśmy jednak nowe informacje…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.