Repertuar kin Nowość Program TV
 

Kto zagra Wiedźmina? Informację poznamy później niż sądziliśmy

Z każdym tygodniem wiemy coraz więcej o serialu, którego produkcja jeszcze nie ruszyła, ale wciąż pojawiają się nowe informacje od scenarzystów i twórców produkcji. Raz w tygodniu będziemy was informować o postępie prac.

Na ten moment nie mamy zbyt wielu informacji odnośnie postępów prac, ale showrunnerka Lauren Schmidt Hissrich na swoich portalach społecznościowych, co jakiś czas raczy nas nowymi wiadomościami.

Podczas panelu na Pyrkonie prowadzonego przez Dawida Muszyńskiego, Tomasz Bagiński poinformował, że w ciągu trzech miesięcy powinniśmy poznać nazwisko aktora, wcielającego się w głównego bohatera. Informację tę zdementowała showrunnerka serialu, która wyraźnie napisała, że casting jeszcze się nie rozpoczął, a trzy miesiące to jedynie domysły. Dodała, że biorąc pod uwagę harmonogram produkcji, może to być uzasadniony okres czasu, ale wciąż są to jedynie domysły. Tym samym dostajemy kolejne potwierdzenie, że twórcy mają bardzo dużo czasu i nie spieszą się w podejmowaniu tak ważnych decyzji, aby znaleźć idealnego odtwórcę tytułowej roli.

Jakiś czas temu poznaliśmy zespół scenarzystów, który pomoże w przygotowywaniu finalnego skryptu. Na swoich portalach społecznościowych nie są tak wylewni jak ich szefowa, ale jedna ze scenarzystek, Clare Higgins udostępniła zdjęcie, na którym widzimy tytułową stronę pisanego przez nią scenariusza. Patrząc też na jej wpis, możemy założyć, że atmosfera w pracy jest bardzo dobra.

Wczoraj, Lauren S. Hissrich wrzuciła także zdjęcie, w którym chwali się wysłaniem do Netflixa teczki zawierającej szczegółowy arc, a butelka wina, którą widzimy na zdjęciu, miała pomóc jej w świętowaniu tego małego sukcesu. Oby powodów do świętowania było jeszcze więcej.

Pozostałe informacje:

  • The Witcher będzie liczył sobie 8 odcinków. Będzie ekranizacją dwóch tomów Andrzeja Sapkowskiego: Miecz przeznaczenia i Ostatnie życzenie.
  • Producentami wykonawczymi The Witcher zostali Sean Daniel (cykl filmów Mumia, serial The Expanse) i Jason Brown (The Expanse) partnerzy z firmy produkcyjnej Sean Daniel Company, a także Tomasz Bagiński, który wyreżyseruje przynajmniej jeden z odcinków.

-
-

Przypomnijmy, że w Rzymie dowiedzieliśmy się o prawdopodobnej dacie premiery serialu Netflixa, która może odbyć się na początku 2020 roku.

Źródło: Twitter.com/zdjęcie główne: naEKRANIE.pl
 

 

Najlepsze z 24h

Wiktor Fisz
-

Najlepsze pierwsze odcinki znanych seriali

Pilotowy odcinek serialu często nadaje ton całej produkcji, stając się najznamienitszym przykładem jej wielkości. Zdarza…

Paweł Krzystyniak
-

Gra Marvel’s Spider-Man mogła wyglądać inaczej.…

Główny bohater, Mary Jane i Yuri Watanabe mogli wyglądać w grze zupełnie inaczej. Wiemy to,…

Piotr Piskozub
spoilery
-

Captain Marvel – komiks zmienia genezę…

Zeszyt The Life of Captain Marvel #3 zmienił genezę tytułowej bohaterki. Na razie nie wiemy,…

Piotr Piskozub
breaking
-

Bond 25 – jest już reżyser…

Wiemy już, kto będzie reżyserem filmu Bond 25. Ujawniono również, kiedy produkcja wejdzie na ekrany…

Michalina Reda
-

Stargirl – główna rola obsadzona. Poznajcie…

Stargirl to nowy serial, który trafi na platformę DC Universe. Właśnie ogłoszono nazwisko aktorki, która…

Michalina Reda
-

Avengers i X-Men w jednym uniwersum,…

Szef Disneya zdradził, że studio faktycznie ma plany na połączenie wszystkich postaci Marvela w jednym…

Co o tym sądzisz?