Które filmy i seriale były najczęściej „ćwierkane” w 2018 roku?

Grudzień to okres świąteczny, ale też świetna okazja do licznych podsumowań. Teraz sprawdzono, które filmy i seriale były najczęściej przywoływane na Twitterze.

Grudzień to okres świąteczny, ale też świetna okazja do licznych podsumowań. Teraz sprawdzono, które filmy i seriale były najczęściej przywoływane na Twitterze.

Ostatnio informowaliśmy o tym, które seriale były najczęściej wspominane i komentowane na portalu Reddit. Teraz przyszedł czas na podsumowanie portalu społecznościowego Twitter. Które filmy był najczęściej komentowane w roku 2018?

Twitter opublikował różne dane dotyczące kończącego się roku. Okazuje się, że najczęściej komentowanymi filmami były dwie produkcje Marvela. Na pierwszym miejscu uplasowała się produkcja Ryana Cooglera czyli Czarna Pantera. Tuż za plecami króla Wakandy znalazła się oczywiście Avengers: Wojna bez granic. Zaś jeśli chodzi o programy telewizyjne, to tutaj nie ma większych zaskoczeń i w czołówce mamy Saturday Night Live, Roseanne i Chirurdzy.

Najczęściej komentowane filmy:

 1. Czarna Pantera
 2. Avengers: Wojna bez granic
 3. Iniemamocni
 4. Gwiezdne wojny: ostatni Jedi
 5. Deadpool 2
 6. Twój Simon
 7. Pułapka czasu
 8. Jurassic World: Upadłe królestwo
 9. Bajecznie bogaci Azjaci
 10. Kształt wody

Najczęściej komentowane programy telewizyjne:

 1. Saturday Night Live
 2. Roseanne
 3. Chirurdzy
 4. The Walking Dead
 5. Big Brother
 6. The Voice
 7. Live PD
 8. Nie z tego świata
 9. Gra o tron
 10. Riverdale

Źródło: comicbook.com/zdjecie główne: Marvel

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV