Star Wars: Episode I Racer na silniku Unreal Engine 4. Zobacz imponujący fanowski projekt

Star Wars: Episode 1 Racer doczekało się odświeżonej wersji, za którą odpowiada jeden z fanów tej produkcji. Efekt robi wrażenie.

Star Wars: Episode 1 Racer doczekało się odświeżonej wersji, za którą odpowiada jeden z fanów tej produkcji. Efekt robi wrażenie.

Star Wars Episode I: Racer to produkcja z 1999 roku, która pozwalała graczom zasiąść za sterami pojazdów znanych z Gwiezdnych Wojen. Gra została całkiem nieźle oceniona, a także świetnie się sprzedawała. Pewien z fanów tego tytułu, niejaki Robjin, postanowił sprawdzić, jak mógłby wyglądać on w nowszej, odświeżonej wersji.

W tym celu przeniósł on fragment gry na silnik Unreal Engine 4. Całość wygląda świetnie, chociaż twórcy nie udało się uniknąć pewnych problemów z optymalizacją. Z wyglądem tej produkcji możecie zapoznać się na poniższym wideo. W opisie filmu możecie znaleźć też link do pobrania tego projektu.

Źródło: comicbook.com / fot. Disney Interactive

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV