PlayStation Now trafiło do kolejnych krajów. Niestety, nadal bez Polski

Abonamentowa usługa firmy Sony dostępna jest w kolejnych europejskich krajach. Niewykluczone, że z czasem trafi również do Polski. Aktualnie jednak nic na ten temat nie wiadomo.

Abonamentowa usługa firmy Sony dostępna jest w kolejnych europejskich krajach. Niewykluczone, że z czasem trafi również do Polski. Aktualnie jednak nic na ten temat nie wiadomo.

PlayStation Now to abonamentowa usługa, która umożliwia dostęp do biblioteki produkcji z PlayStation 3 (dzięki streamingowi) i PlayStation 4 (te gry można też pobrać na swoje urządzenie). W tytuły te można grać zarówno na konsoli PlayStation 4, jak i na pecetach. Miesięczna subskrypcja kosztuje 12,99 funtów, czyli około 65 zł.

Sony poinformowało, że PlayStation Now jest dostępne w kolejnych siedmiu krajach w Europie. Od teraz mogą zapoznać się z nią także mieszkańcy Włoch, Hiszpanii, Portugalii, Finlandii, Szwecji, Danii i Norwegii. Oprócz tego z usługi już wcześniej mogli skorzystać gracze z Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Belgii, Holandii, Szwajcarii, Austrii, Luksemburga i Irlandii.

Póki co nie ujawniono żadnych planów odnośnie dostępności PlayStation Now w Polsce.

Źródło: videogamer.com / fot. Sony

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV