Przeczytaj w weekend

Kultowe filmy i ich remaki – zobacz porównanie

W kinach cały czas możemy oglądać remaki dzieł sprzed lat. Zobaczcie jak nawiązują one do oryginalnych filmów.

W kinach cały czas możemy oglądać remaki dzieł sprzed lat. Zobaczcie jak nawiązują one do oryginalnych filmów.

Często mówi się, że remake nigdy nie może być lepszy od oryginału. Cóż, zdarzało się z pewnością, że było wręcz przeciwnie, z reguły jednak ta żelazna zasada obowiązuje. Bardzo często bywa jednak tak, że remake nawiązuje stylistyką do oryginału i jest hołdem mu złożonym. Wśród nich możemy wyróżnić True GritThe DepartedPsycho Gusa van Santa. W poniższym filmiku możecie zobaczyć kilka kultowych remake'ów oraz ich porównanie do oryginalnych dzieł.

Który z powyższych remake'ów lubicie najbardziej?

Źródło: gizmodo.com/ zdjecie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV