Repertuar kin Nowość Program TV

Kwiecień w HBO. Premiery „Gry o tron” i Doliny krzemowej”

W kwietniu na kanale HBO odbędzie się oczekiwana premiera czwartego sezonu Gry o tron. Nie zabraknie też kilku nowości.

Najważniejsza premierą miesiąca będzie nowa seria Gry o tron, która składać się będzie z dziesięciu odcinków. Jej premiera zaplanowana została na 7 kwietnia, na godzinę 22:00. Co jeszcze z produkcji serialowych obejrzymy na kanale HBO?

  • „Ja’mie: Uczennica szkoły prywatnej” – serial komediowy o nastoletniej Ja’mie, która chce za wszelką cenę zdobyć tytuł królowej gimnazjum; pomysłodawcą serialu i odtwórcą tytułowej roli Ja’mie jest australijski komik Chris Lilley (poniedziałek – piątek o 20.10 premiera 22 kwietnia, HBO Comedy)
  • Dolina Krzemowa – nowy serial komediowy HBO o świecie startupów, technologicznych innowacji i społecznie nieprzystosowanych młodych programistach; jego twórcą jest Mike Judge (Beavis i Butt-head), który przez wiele lat pracował w Dolinie Krzemowej (poniedziałki o 23.30, premiera 28 kwietnia)
  • Spojrzenia – osadzony we współczesnym San Francisco, nowy serial HBO; słodko-gorzka opowieść o perypetiach trójki zaprzyjaźnionych gejów – ich wzlotach i upadkach, marzeniach i lękach (kontynuacja, poniedziałki o godz. 23.00, HBO)
  • „Jak zdrówko?” – siostra Didi Ortley zaczyna pracę na oddziale geriatrii dla kobiet; serial komediowy produkcji HBO, w którym nie brakuje czarnego humoru, ale i refleksji na temat przemijania (poniedziałki o godz. 23.30, HBO)

Z kolei na kanale Cinemax kontynuowana będzie emisja drugiego sezonu Banshee oraz druga seria produkcji pt. Stróż prawa (od 19 kwietnia).

Źródło: informacja prasowa

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Kapitan Marvel – trolle atakują film…

Na portalu Rotten Tomatoes doszło do zbiorowej akcji, w ramach której internauci zaczęli wystawiać filmowi…

Piotr Piskozub
-

Arrow – przymiarki do kolejnego Suicide…

Do sieci trafiły już zdjęcia z kolejnego odcinka serialu Arrow, zatytułowanego Brothers and Sisters.

Piotr Piskozub
-

Shazam! – heros, zniszczenie i pożoga.…

Do sieci trafiło nowe zdjęcie z filmu Shazam!, na którym widzimy tytułowego bohatera.

Adam Siennica
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

The Walking Dead- co się wydarzy w 11. odcinku? Mamy opis fabuły, zdjęcia i zwiastun…

Wiktor Fisz
-

Najbardziej niezwykłe filmy i seriale o…

Widzieliście już pierwszy odcinek Doom Patrol? Cóż za piękna superbohaterska dekonstrukcja. Swoją drogą, ostatnimi czasy…

Monika Kubiak
spoilery
-

Nie z tego świata: sezon 14,…

Lebanon był odcinkiem niezwykłym. Nic w tym dziwnego, jako że jednocześnie był on 300. odcinkiem…

Ocena recenzenta:
9

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.