Przeczytaj w weekend

Larenz Tate w obsadzie „Rush” stacji USA Network

Larenz Tate (Rescue Me) dołącza do obsady nietypowego serialu medycznego pt. Rush.

Larenz Tate (Rescue Me) dołącza do obsady nietypowego serialu medycznego pt. Rush.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  casting 

Tate wcieli się w dr. Alexa Thomasa, najlepszego przyjaciela głównego bohatera jeszcze z czasów szkoły medycznej. W odróżnieniu od Rusha ma on stabilne życie, stałą pracę i rodzinę. 

Akcja skupi się na dr. Williamie Rushu (Tom Ellis), który nie jest zwyczajnym lekarzem - nie pracuje w żadnym szpitalu, jest niezwykle dyskretny, jeśli klient dobrze płaci, i uwielbia imprezować.

Scenarzystą, reżyserem i producentem wykonawczym jest Jonathan Levine (Warm Bodies, Pół na pół). Jako że Levine nie ma doświadczenia w prowadzeniu sezonu, pomagać mu będzie Adam Fierro, który pracował przy takich serialach jak The Walking Dead, Dexter, Świat gliniarzy i 24.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV