Repertuar kin Nowość Program TV

Lepsze życie – 3. sezon już niebawem. Poznaj datę

Dobra wiadomość dla fanów serialu „Lepsze życie” – znamy dokładną datę premiery 3. sezonu. Nowych odcinków możemy spodziewać się jeszcze tej zimy. Kiedy dokładnie?

Lepsze życie to serial wyreżyserowany przez Pamela Adlon, który doczekał się już dwóch sezonów. Nie tak dawno stacja FX, która emituje serial, zapowiedziała dokładną datę premiery 3. serii. Pierwszy odcinek nowego sezonu obejrzymy już 28 lutego.

Jest to historia samotnej matki, Sam Fox (w tej roli sama Adlon), która próbuje pogodzić wychowanie trzech córek, Max (Mikey Madison), Frankie (Hannah Alligood) i Duke (Olivia Edward) z pracą aktorki. I choć połączenie obowiązków głowy rodziny, roli matki niesfornych córek i chęci spełnienia marzeń nie jest łatwe, Sam, niezależnie od sytuacji, stara się sprostać każdemu wyzwaniu na swój sposób, nie tracąc przy tym poczucia humoru.

W 3. sezonie serialu na ekranie ponownie zobaczymy takie gwiazdy jak Sharon Stone, Matthew Broderick, Doug Jones, Glynn Turman, Judy Reyes, Cree Summer, Charlie Robinson, Janina Gavankar czy Marsha Thomason.

Źródło: deadline.com/ Zdjęcie główne: fot. Bonnie Osborne

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – zdjęcia zabawek…

Do sieci trafiły kolejne materiały promujące Avengers: Koniec gry. Premiera w kwietniu.

Michalina Reda
-

Shazam! – są pierwsze recenzje. Krytycy…

Shazam! wejdzie na ekrany kin w przyszłym miesiącu a do sieci spłynęły już pierwsze -…

Michalina Reda
-

Gra o tron – buty Adidasa…

Adidas wypuścił na amerykański rynek serię butów inspirowanych serialem Gra o tron. Zobaczcie oficjalne zdjęcia.

Adam Siennica
-

The Walking Dead – będzie zaskoczenie…

Oficjalny Twitter The Walking Dead wrzucił zapowiedź odcinka, nawiązując do kultowego wydarzenia z serialu Gra…

Michalina Reda
-

Hellboy – dlaczego powstał reboot? Nowe…

Hellboy to nadchodzący film z Davidem Harbourem w roli głównej. Dziennikarze portalu Comicbook byli na…

Michalina Reda
-

Fan Gwiezdnych Wojen ma protezę inspirowaną…

Mark Hamill osobiście pogratulował na Twitterze nastolatkowi, który pochwalił się sztuczną bioniczną ręką inspirowaną BB-8.…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.