Lincoln, Perfect Harmony i Indebted. NBC zamawia nowe seriale [zdjęcia]

Stacja NC podjęła decyzję o zamówieniu nowych seriali na sezon 2019/2020. Wśród nich są ciekawie zapowiadający się Lincoln.

Stacja NC podjęła decyzję o zamówieniu nowych seriali na sezon 2019/2020. Wśród nich są ciekawie zapowiadający się Lincoln.

Lincoln to serial kryminalny oparty na książce Kolekcjoner Kości autorstwa Jeffery'ego Deavera. Russell Hornsby wciela się w Lincolna Rhyme'a, byłego detektywa z NYPD i geniusza kryminalistyki, który jest u szczytu kariery. Poważny wypadek spowodowany przez seryjnego mordercę zawiesza jego pracę w terenie. Kiedy młoda policjanta Amelia Sachs (Arielle Kebbel) odkrywa trop mordercy, Rhyme odnajduje w niej partnerkę do gry w kotka i myszkę z przestępcą. Razem rozwiązują różne sprawy kryminalne, ale wszystko łączy przewodni wątek sezonu, czyli złapanie Kolekcjonera Kości. Przypomnijmy, że w 1999 roku powstał film oparty na tej książce zatytułowany Kolekcjoner kości.

Perfect Harmony to serial komediowy o wykładowcy muzyki na uczelni Princeton, Arthurze Cochranie (Bradley Whitford), który przypadkiem natrafia na próby chóru w kościele w małym miasteczku. Odkrywa, że są rozstrojeni w więcej niż jednej kwestii. Chociaż są to różne, często ścierające się ze sobą osobowości, mogą wzajemnie pomóc sobie odkryć trochę szczęścia w życiu. W obsadzie są także Anna Camp, Tymberlee Hill, Rizwan Manji, Will Greenberg, Geno Segers i Spencer Allport.

Indebted to też serial komediowy, w którym główne role grają Adam Pally i Abby Elliottt. Bohaterami są Dave i Rebecca, młodzi rodzice, którzy po latach nieprzespanych nocy, chcą spróbować znowu żyć. Plan legł w gruzach, gdy są zmuszeni przyjąć pod dach rodziców Dave'a (w tych rolach Steven Weber i Fran Drescher).

The Kenan Show to serial komediowy, w którym główną rolę gra Kenan Thompson, znany z Saturday Night Live. Wciela się on w ojca dwóch córek, który stara się balansować pomiędzy pracą, a życiem rodzinnym. Jego teść próbuje mu pomagać w bardzo niestosowny sposób. W obsadzie są także Punam Patel, Dani Lockett, Dannah Lockett i Andy Garcia. Za kamerą stoi Chris Rock.

Seriale planowane są na sezon 2019/2020.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV