Przeczytaj w weekend

Lincoln, Perfect Harmony i Indebted. NBC zamawia nowe seriale [zdjęcia]

Stacja NC podjęła decyzję o zamówieniu nowych seriali na sezon 2019/2020. Wśród nich są ciekawie zapowiadający się Lincoln.

Stacja NC podjęła decyzję o zamówieniu nowych seriali na sezon 2019/2020. Wśród nich są ciekawie zapowiadający się Lincoln.

Lincoln to serial kryminalny oparty na książce Kolekcjoner Kości autorstwa Jeffery'ego Deavera. Russell Hornsby wciela się w Lincolna Rhyme'a, byłego detektywa z NYPD i geniusza kryminalistyki, który jest u szczytu kariery. Poważny wypadek spowodowany przez seryjnego mordercę zawiesza jego pracę w terenie. Kiedy młoda policjanta Amelia Sachs (Arielle Kebbel) odkrywa trop mordercy, Rhyme odnajduje w niej partnerkę do gry w kotka i myszkę z przestępcą. Razem rozwiązują różne sprawy kryminalne, ale wszystko łączy przewodni wątek sezonu, czyli złapanie Kolekcjonera Kości. Przypomnijmy, że w 1999 roku powstał film oparty na tej książce zatytułowany Kolekcjoner kości.

Perfect Harmony to serial komediowy o wykładowcy muzyki na uczelni Princeton, Arthurze Cochranie (Bradley Whitford), który przypadkiem natrafia na próby chóru w kościele w małym miasteczku. Odkrywa, że są rozstrojeni w więcej niż jednej kwestii. Chociaż są to różne, często ścierające się ze sobą osobowości, mogą wzajemnie pomóc sobie odkryć trochę szczęścia w życiu. W obsadzie są także Anna Camp, Tymberlee Hill, Rizwan Manji, Will Greenberg, Geno Segers i Spencer Allport.

Indebted to też serial komediowy, w którym główne role grają Adam Pally i Abby Elliottt. Bohaterami są Dave i Rebecca, młodzi rodzice, którzy po latach nieprzespanych nocy, chcą spróbować znowu żyć. Plan legł w gruzach, gdy są zmuszeni przyjąć pod dach rodziców Dave'a (w tych rolach Steven Weber i Fran Drescher).

The Kenan Show to serial komediowy, w którym główną rolę gra Kenan Thompson, znany z Saturday Night Live. Wciela się on w ojca dwóch córek, który stara się balansować pomiędzy pracą, a życiem rodzinnym. Jego teść próbuje mu pomagać w bardzo niestosowny sposób. W obsadzie są także Punam Patel, Dani Lockett, Dannah Lockett i Andy Garcia. Za kamerą stoi Chris Rock.

Seriale planowane są na sezon 2019/2020.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

naEKRANIE Poleca

naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James Earl Jones

James Earl Jones

ur. 1931, kończy 89 lat

Jim Carrey

Jim Carrey

ur. 1962, kończy 58 lat

Zooey Deschanel

Zooey Deschanel

ur. 1980, kończy 40 lat

Naveen Andrews

Naveen Andrews

ur. 1969, kończy 51 lat

Genndy Tartakovsky

Genndy Tartakovsky

ur. 1970, kończy 50 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV