The Baker And The Beauty i Emergence. ABC zamawia nowe seriale [zdjęcia]

The Baker And The Beauty i Emergence to nowe seriale planowane na sezon 2019/2020. Ogłoszono zamówienie sezonu.

The Baker And The Beauty i Emergence to nowe seriale planowane na sezon 2019/2020. Ogłoszono zamówienie sezonu.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  emergence 

Emergence był tworzony w stacji NBC, ale ostatecznie nie była ona zainteresowana tym, co prezentował pilot. Tu wkroczyła amerykańska telewizja ABC i przejęła projekt. Zamówiono sezon.

Za sterami stoją Michele Fazekas i Tara Butters, znani z serialu Kevin (Probably) Saves the World. Za kamerą pilota stanął Paul McGuigan. W obsadzie są Alexa Swinton, Owain Yeoman, Ashley Aufderheide, Robert Bailey Jr., Zabryna Guevara co-star along with Donald Faison i Clancy Brown.

Jest to thriller oparty na postaciach, który skupia się na szefowej policji (Allison Tolman). Bohaterka przygarnia dziecko, które znalazła w okolicach tajemniczego wypadku. Nie wiadomo, co się stało, bo dziecko nic nie pamięta. Śledztwo prowadzi ją do odkrycia konspiracji większej niż mogłaby sobie wyobrazić. Tożsamość dziecka leży w jej centrum.

The Baker And The Beauty to komedia romantyczna oparta na izraelskim formacie. W głównych rolach występują Victor Rasuk i Nathalie Kelley. W obsadzie są też Carlos Gomez, Dan Bucatinsky, Lisa Vidal, Belissa Escobedo, Michelle Veintimilla i David Del Rio. Dean Georgaris (The Brave) jest twórcą i scenarzystą. David Frankel stoi za kamerą pilota.

Bohaterem jest Daniel Garcia, który pracuje w rodzinnej piekarni. Robi wszystko, czego jego rodzice pochodzenia kubańskiego i rodzeństwo od niego oczekują. Podczas szalonej nocy w Miami poznaje Noę Hamilton, światową gwiazdę i potentatkę mody. Jego życie wywraca się do góry nogami.

Oba seriale planowane są na sezon 2019/2020.

Źródło: tvline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV