Loki - o czym serial MCU? Nowa pogłoska

Loki to nowy serial MCU o popularnej postaci granej przez Toma Hiddlestona. Nowa plotka zdradza prawdopodobną fabułę.

Loki to nowy serial MCU o popularnej postaci granej przez Toma Hiddlestona. Nowa plotka zdradza prawdopodobną fabułę.

Adam Siennica
Adam Siennica
Tagi:  marvel 
UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!
UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

Loki to serial MCU o postaci granej przez Toma Hiddlestona, ale nie tej, która zginęła w filmie Avengers: Wojna bez granic. Będzie to historia Lokiego z Avengers: Koniec gry, który uciekł z 2012 roku, gdy superbohaterowie próbowali ukraść kamień.

W lutym 2019 roku pojawiła się nieoficjalna informacja z The Hollywood Reporter, że serial będzie opowiadać o tym, że Loki będzie pojawiać się w różnych epokach historii Ziemi, wpływając na wydarzenia. Nowa pogłoska portalu MCU Comsmic (mają solidną trafność sprawdzonych informacji) potwierdza tamtą plotkę, dodając, że Loki w wyniku tych zdarzeń miałby zmieniać historię. Biorąc pod uwagę zasady podróży w czasie w MCU, oznaczałoby to, że Loki będzie tworzyć mnóstwo nowych linii czasowych swoimi nikczemnymi czynami.

Wiemy, że ma on Tesserakt, ale nie wiadomo, jak Loki będzie podróżować w czasie. W końcu to jest Kamień Przestrzeni, nie Kamień Czasu. Ta plotka tak naprawdę może sugerować, że Loki będzie ważnym rozwinięciem multiwersum, które odegra kluczową rolę w filmie Doctor Strange in the Multiverse of Madness

Biorąc pod uwagę wygląd oficjalnego logo serialu, pogłoski o różnych epokach zaczynają nabierać kształtu. Widzimy, jak każda literka ma zupełnie inny styl wizualny. Na tę chwilę to jednak plotka, której nikt nie potwierdza, ani nie dementuje.

fot. Marvel

Źródło: MCU Cosmic / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV