Przeczytaj w weekend

Lords of the Fallen 2 przeżywa kłopoty. CI Games zwalnia dewelopera

W bólach powstaje Lords of the Fallen 2. Nad grą CI Games zbierają się czarne chmury, ale inwestor zamierza ją ukończyć we własnym zakresie.

W bólach powstaje Lords of the Fallen 2. Nad grą CI Games zbierają się czarne chmury, ale inwestor zamierza ją ukończyć we własnym zakresie.

Jak podaje biznesowy oddział PAP, CI Games właśnie zrezygnowało z deweloperów z Defiant Studios, którzy pracowali nad grą Lords of the Fallen 2. Powodem rezygnacji i wypowiedzenia przez CI Games umowy z firmą było "nienależyte wykonanie przez Defiant kluczowego w świetle umowy etapu pracy". Jak podaje PAP, polska firma trzykrotnie wzywała Defiant Studios do poprawy jakości pewnych elementów. Rezygnacja z usług nowojorskiej firmy może mieć przełożenie na premierę gry

Ta jeszcze nie został zdradzona, chociaż pewnie CI Games swoje wewnętrzne terminy posiada. Rezygnacja z wykonawcy oznacza, że prace nad Lords of the Fallen 2 przynajmniej na jakiś czas zostaną wstrzymane, a z pewnością spowolnione.

Projekt nie zostanie porzucony. Studio zamierza nadal pracować przy grze, ale z użyciem własnego zespołu twórców ze wsparciem zewnętrznych podmiotów, a nie zlecaniem całości prac na zewnątrz.

Źródło: biznes.pap.pl / fot. CI Games

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV