Przeczytaj w weekend

Snajperska seria CI Games powróci. Sniper Ghost Warrior Contracts już bez otwartego świata

Cykl stworzony przez polskie CI Games doczeka się nowej odsłony. Deweloperzy obiecują poprawienie największych bolączek poprzedniczki.

Cykl stworzony przez polskie CI Games doczeka się nowej odsłony. Deweloperzy obiecują poprawienie największych bolączek poprzedniczki.

Polskie studio CI Games zapowiedziało kolejną odsłonę swojej serii Sniper Ghost Warrior. Nowa produkcja zatytułowana będzie Sniper Ghost Warrior Contracts i zaoferuje możliwość rozgrywki zarówno dla jednego gracza, jak i w trybie wieloosobowym. Nie zabraknie też innych, istotnych zmian.

Akcja gry przeniesie nas na współczesną Syberię. Tym razem nie będziemy mieli jednak do czynienia z dużym, otwartym światem. Zamiast tego twórcy zdecydowali się na powrót do pojedynczych misji - tytułowych kontraktów. Nie będą one jednak też typowo liniowymi poziomami i mają zaoferować kilka dróg do celu oraz dodatkowe, poboczne cele do wykonania. Zadania będziemy mogli też powtarzać, by zarobić w ten sposób więcej wirtualnych pieniędzy.

Poprawie ma ulec również warstwa techniczna. Silnik gry ma zostać zoptymalizowany, oferując bardziej stabilną płynność działania oraz krótsze czasy ładowania, które były jedną z największych wad poprzedniczki.

Sniper Ghost Warrior Contracts ma zadebiutować w przyszłym roku. Gra dostępna będzie na PC, PlayStation 4 i Xboksie One.

Źródło: informacja prasowa / fot. CI Games

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV