Repertuar kin Nowość Program TV

 

Advertisement " "  

Advertisement

 

Lubicie Staruszka Logana? To teraz poznajcie… Staruszka Punishera

W alternatywnej rzeczywistości komiksowej Staruszka Logana pojawił się Staruszek Punisher.

Wolverine. Staruszek Logan to jeden z najlepiej przyjętych w ostatnich latach komiksów o Rosomaku. Opowiadał on historię wyraźnie naznaczonego upływem czasu herosa, który w ramach ostatniej misji przemierza upadłe Stany Zjednoczone – w tym świecie superbohaterowie przegrali, kryjąc się w norach i zapomnianych przez świat jamach. Nawet Wolverine przynajmniej początkowo jawi się tu jak parodia samego siebie; zamiast walczyć z bękartem Bruce’a Bannera, pozwala mu na okrutne pobicie.

Choć seria cieszyła się dużą popularnością, Dom Pomysłów zdecydował się doprowadzić wątek podstarzałego Logana do końca – gdy ten trafił do podstawowego uniwersum Marvela, zdał sobie sprawę, że jego czynnik leczniczy nie działa. Zapowiedziana już seria Dead Man Logan ma być prawdziwym końcem dla tej wersji postaci.

Z komiksu Old Man Logan Annual #1 dowiadujemy się jednak, że w tym świecie wciąż jest mnóstwo historii do opowiedzenia. Tytułowy bohater nadal przemierza postapokaliptyczną krainę z małym Hulkiem. Sęk w tym, że w Carson City spotka on śmiertelnie niebezpieczny gang znany jako The Punishers. Nie tylko terroryzuje on miasteczko, ale również porywa dzieci – Wolverine koniec końców przeprowadzi w tej sprawie śledztwo.

Gdy pomiędzy Rosomakiem a naśladującymi Punishera przestępcami dochodzi do starcia, w sukurs herosowi przychodzi nie kto inny jak prawdziwy Frank Castle, który chce rozliczyć się z gangiem za hańbienie jego imienia. Ostatecznie dochodzi do wielkiej potyczki, w trakcie której Staruszek Punisher ginie. Zdoła jednak osiągnąć swój cel – będzie umierał z nieśmiertelnikiem na piersi; ten przedmiot przypomni mu o dawnych czasach.

spoilery
-
spoilery
-

Zeszyt Old Man Logan Annual #1 jest już dostępny w sprzedaży.

Źródło: screenrant.com / zdjęcie główne: Marvel
 

 

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
Plotka
-

Gotham – tak będzie wyglądać Joker?…

Gotham nie tylko pokaże Batmana w ostatnich odcinkach serialu, ale także w pełni ukształtowanego Jokera.…

Adam Siennica
-

Bumblebee to reboot? Hasbro potwierdza

Bumblebee miał bardzo luźny związek z filmami serii Transformers. Pomimo tego producenci zapewniają, że to…

Adam Siennica
-

Szybcy i wściekli: Hobbs i Show…

Dwayne Johnson opublikował zdjęcia z ostatniego dnia na planie filmu Szybcy i wściekli: Hobbs i…

Adam Siennica
-

The Gifted: Naznaczeni – zdjęcia z…

The Gifted: Naznaczeni to serial inspirowany komiksach ze świata X-Menów. Zdjęcia pokazują ujęcia z ostatniego…

Adam Siennica
-

Czarna Pantera – muzyka godna Oscara?…

Czarna Pantera według wielu widzów i krytyków ma najlepszą muzykę filmową 2018 roku. Nowe wideo…

Adam Siennica
-

Królestwo zwierząt – teaser zapowiada 4.…

Królestwo zwierząt to serial stacji TNT o rodzinie przestępców. Teaser pokazuje pierwsze sceny z 4.…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 30 sek. [X]
To okno zamknie się automatycznie za 30 sek. [X]