Maciej Musiał wyróżniony przez Forbesa. Aktor znalazł się w zacnym gronie

Polski aktor Maciej Musiał znalazł się na liście 30under30 Europe w kategorii Rozrywka amerykańskiego magazynu Forbes.

Polski aktor Maciej Musiał znalazł się na liście 30under30 Europe w kategorii Rozrywka amerykańskiego magazynu Forbes.

Zestawienie amerykańskiego magazynu Forbes dotyczy 30 wpływowych młodych gwiazd w Europie, którzy osiągnęli sukcesy przed 30 rokiem życia. 24-letni Maciej Musiał znalazł się w zestawieniu w kategorii Rozrywka u boku takich gwiazd jak Tom Holland, Daniel Radcliffe, Letitia Wright czy Anya Taylor-Joy.

Aktor został wyróżniony głównie za rolę w serialu 1983, który był pierwszą polską produkcją w serwisie amerykańskiego giganta. Musiał pełnił też rolę producenta. 24-latek wiadomością pochwalił się na swoim Instagramie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Damn! Wczoraj skończyłem 24 lata, a dziś dotarła do mnie informacja, że @forbes umieścił mnie na swojej liście 30under30 Europe w kategorii “entertainment” obok takich osobowości, jak Tom Holland czy Mura Masa. Jest to dla mnie ogromne wyróżnienie i chciałbym Wam w skrócie powiedzieć z jakiego powodu się tam znalazłem. Mając 18 lat poleciałem pierwszy raz do Los Angeles, gdzie zderzyłem się ze ścianą hermetycznego środowiska filmowego. Wróciłem do Polski i pomyślałem - dobra, zrobię to sam. Razem z przyjacielem wpadliśmy na pomysł serialu, który wspólnie rozwijaliśmy. Ostatecznie wyprodukowaliśmy go i sprzedaliśmy Netflixowi. Cały proces trwał 4 lata i był pełen trudnych momentów. Słyszeliśmy w Polsce, że nic nie znaczymy, nic nie umiemy i że nie mamy szans. Dziś „1983” można oglądać w ponad 190 krajach na całym świecie. Chciałbym, żeby historia tego projektu była przykładem dla młodych ludzi, że się da. Że warto się rozwijać, mieć marzenia, które są silnikiem naszych działań i o te marzenia walczyć. Że warto wyznaczać sobie cele i je realizować. Nie przejmować się brakiem wiary innych w naszą wizję, ani niepowodzeniami, ale wyciągać z nich wnioski. A przede wszystkim, żeby wpuszczać w siebie tylko dobro i patrzeć w stronę światła. Bo tam, gdzie patrzymy - tam idziemy. A przy okazji kibicować innym w ich podróży. Jeszcze raz dziękuje @forbes i walczymy dalej, bo planów jest sporo;) 📸@agataserge

Post udostępniony przez Maciej Musiał (@maciejmusial_official)

Maciej Musiał do tej pory znany był szerzej z roli w serialu Rodzinka.pl. Po występie w serialu 1983, niedługo zadebiutuje też w produkcji The Witcher od Netflixa.

Źródło: Forbes.com/zdjęcie główne: Netflix

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV