Magnezja – ruszyły zdjęcia do filmu gangsterskiego. Dawid Ogrodnik w obsadzie

Poinformowano właśnie o rozpoczęciu zdjęć do nowego polskiego filmu Magnezja, gdzie zobaczymy kilka uznanych nazwisk w obsadzie.

Poinformowano właśnie o rozpoczęciu zdjęć do nowego polskiego filmu Magnezja, gdzie zobaczymy kilka uznanych nazwisk w obsadzie.

Michał Kujawiński
Michał Kujawiński
Tagi:  Magnezja 

Pod koniec lipca w Nowej Suchej niedaleko Siedlec, ruszyły zdjęcia do nowego filmu Macieja Bochniaka. Magnezja to film zapowiadany jako gangsterski kryminał w poetyce westernu i ze sporą dawką czarnego humoru. W głównych rolach wystąpią: Dawid Ogrodnik, Maja Ostaszewska, Agata Kulesza, Borys Szyc, Malgorzata Gorol, Andrzej Chyra czy Magdalena Boczarska. Pojawią się także Piotr Głowacki, Joachim Lamża, Helena Norowicz i rosyjski aktor Andriej Bagirow.

Tak brzmi zaprezentowany przez dystrybutora opis filmu, który razem ze zdjęciami możecie zobaczyć poniżej:

Pogranicze polsko-sowieckie, przełom lat 20. i 30. XX wieku. Po śmierci szefa gangu i głowy rodziny, władza nad przestępczym klanem Lewenfiszów przechodzi w ręce jego córki – Róży (Maja Ostaszewska). Razem ze swoimi siostrami kobieta kontynuuje szemrane interesy ojca i robi wszystko, by oprzeć się rosnącym w siłę sowieckim bandytom, którym przewodzi konserwatywny Lew (Andrzej Chyra). Tymczasem w cieniu rywalizacji dwóch potężnych rodzin, nierozłączni bracia – Albin (Mateusz Kościukiewicz) i Albert Hudini (Dawid Ogrodnik) – wcielają w życie swój przewrotny plan. Z pomocą uwodzicielskiej Heleny (Magdalena Boczarska) chcą okraść bank, w którym przechowywane są bogactwa Lewenfiszów. Wystarczy jednak kilka złych decyzji, zwykły pech i dwa trupy, by cała misterna intryga została zagrożona. A to zaledwie początek kłopotów, gdyż do miasteczka przybywa właśnie obdarzona genialnym zmysłem śledczym inspektor Stanisława Kochaj (Agata Kulesza). To co wydarzy się wkrótce będzie mieć krwawe i pełne czarnego humoru konsekwencje, które na zawsze wstrząsną pograniczem!

Planowana data premiery to 2 października 2020 roku.

Źródło: materiały prasowe/ zdjęcie główne: Anna Włoch

Co o tym sądzisz?

naEKRANIE Poleca

naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Kevin Alejandro

Kevin Alejandro

ur. 1976, kończy 44 lat

Russell Crowe

Russell Crowe

ur. 1964, kończy 56 lat

Jackie Chan

Jackie Chan

ur. 1954, kończy 66 lat

Francis Ford Coppola

Francis Ford Coppola

ur. 1939, kończy 81 lat

Clarke Peters

Clarke Peters

ur. 1952, kończy 68 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV