Przeczytaj w weekend

Mała doboszka i The First. Misja na Marsa zadebiutują w grudniu na CANAL+

CANAL+ zaprezentowało informacje dotyczącą nowych produkcji, które zobaczyć będziemy mogli na tej stacji w grudniu.

CANAL+ zaprezentowało informacje dotyczącą nowych produkcji, które zobaczyć będziemy mogli na tej stacji w grudniu.

Wśród produkcji debiutujących w grudniu na CANAL+ są m.in. The Little Drummer Girl oraz The First. Pierwsza produkcja to adaptacja szpiegowskiej powieści Johna le Carre'a. Za sterami produkcji stanął wielokrotnie nagradzany Park Chan-wook, reżyser z Korei Południowej i twórca takich filmów jak Oldboy czy Służąca. W rolach głównych Alexander Skarsgård oraz Florence Pugh. Z kolei The First. Misja na Marsa, to nowa produkcja science fiction Beau Willimona, twórcy House of Cards. Za kamerą dwóch pierwszych odcinków stanęła Agnieszka Holland. W rolach głównych zobaczymy m.in. Seana Penna i Nataschę McElhone.

Ponadto pojawią się i powrócą takie produkcje jak Purpurowe rzeki (premiera 7 grudnia), Medyceusze - Władcy Florencji (premiera 2 grudnia) czy Grzesznik (premiera 2. sezonu już 4 grudnia). Pojawi się też 3. sezon serialu The Last Kingdom, oraz zupełnie nowe seriale Giganci (premiera 2 grudnia) i Informator (premiera 4 grudnia).

The First. Misja na Marsa zadebiutuje na CANAL+ 6 grudnia. Premiera Małej doboszki odbędzie się 12 grudnia.

Źródło: canal+/zdjęcie główne: HULU

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV