Przeczytaj w weekend

Marina Squerciati w „Chicago PD”

Marina Squerciati otrzymała stałą rolę w nadchodzącym spin-offie Chicago Fire.

Marina Squerciati otrzymała stałą rolę w nadchodzącym spin-offie Chicago Fire.

Janusz Wyczołek

Janusz Wyczołek

Tagi:  casting 

Aktorka zajmuje się głównie występami na scenie, ale niektórzy kojarzyć mogą ją z kilku odcinków Plotkary.

Squerciati w Chicago PD wcieli się w Kim Burgess, energiczną i opryskliwą byłą stewardessę, która teraz pracuje w policji. W stałej obsadzie są także: Jason Beghe, Jon Seda, Sophia Bush, Patrick Flueger i Jesse Lee Soffer.

Serial wypełni midseasonową lukę po Chicago Fire, które emitowane będzie jesienią i wiosną we wtorki o 22:00.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV