Marvel: Spider-Man. Wiecznie młody już za tydzień

Marvel: Spider-Man. Wiecznie młody to nowa powieściowa propozycja dla fanów komiksowych superbohaterów. Już wkrótce w Polsce.

Marvel: Spider-Man. Wiecznie młody to nowa powieściowa propozycja dla fanów komiksowych superbohaterów. Już wkrótce w Polsce.

Tymoteusz Wronka
Tymoteusz Wronka

Już 4 września nakładem wydawnictwa Insignis ukaże się kolejna powieść z Uniwersum Marvela – Marvel: Spider-Man. Wiecznie młody, książkowa adaptacja przygód najpopularniejszego na świecie superbohatera. Uwspółcześniona, z nowymi wątkami powieść oparta na klasycznej Stone Tablet Saga została napisana przez Stefana Petrucha, autora powieści i komiksów.

Oto projekt okładki oraz opis:

Spider-Man. Wiecznie młody - okładkaŹródło: Insignis

Peter Parker postanawia strzelić kilka fotek swojemu pajęczemu alter ego w akcji, żeby zarobić na czynsz. Pakuje się przy tym w kłopoty za sprawą tajemniczej legendarnej tabliczki, którą chce mieć zarówno Kingpin, jak i Maggia. Peter zadziera z najgroźniejszymi przestępcami Nowego Jorku, na dodatek ma też na pieńku ze swoimi przyjaciółmi i z policją! Nie układa mu się też z dziewczyną, Gwen Stacy. Po latach przeszłość znowu zaczyna go prześladować, gdy uznany za martwego przywódca Maggii powraca, by odnaleźć feralną tabliczkę. Na domiar złego ciocia May jest umierająca… Czyżby szczęście opuściło Spider-Mana na zawsze?

 

Źródło: Insignis / fot. Insignis

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV