Marvel Studios stworzy wideo zza kulis wszystkich cameo Stana Lee

Marvel Studios złoży hołd legendzie popkultury w specjalnym materiale wideo.

Marvel Studios złoży hołd legendzie popkultury w specjalnym materiale wideo.

Stan Lee, legenda świata komiksu, twórca takich postaci jak Spider-Man i Iron Man odszedł w zeszłym roku w wieku 95 lat. Lee pojawiał się gościnnie w większości filmowych i serialowych ekranizacji komiksów Marvela, w tym we wszystkich produkcjach MCU. Jak powiedział Kevin Feige dla EW Marvel Studios połączy wszystkie materiały z planu przedstawiające kulisy cameo twórcy w filmach Kinowego Uniwersum Marvela. Wideo zostanie zapewne ukazane w wydaniu DVD i Blu-ray widowiska Avengers: Koniec gry.

W materiale znajdzie się choćby materiał zza kulis gościnnego występu Lee w filmie Iron Man oraz niewykorzystane cameo twórcy z produkcji Avengers.

Źródło: ew.com/zdjęcie główne: Marvel

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV