Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order - data premiery gry ujawniona

W Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order zagramy jeszcze w te wakacje.

W Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order zagramy jeszcze w te wakacje.

Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order to kontynuacja serii gier zapoczątkowanej w 2006 roku. Tym razem gracze mają mieć możliwość pokierowania jeszcze większą liczbą znanych superbohaterów, wśród których znajdą się m.in. Iron Man, Wolverine czy Doctor Strange. Herosi zmierzą się u z zagrożeniem ze strony Thanosa i tytułowego Czarnego Zakonu. Zabawa nastawiona będzie na dynamiczną akcję, w trakcie której będziemy mogli wykorzystać zdolności naszych superbohaterów. Nie zabraknie tu również możliwość zabawy w kooperacji dla maksymalnie czterech graczy - zarówno lokalnie, jak i online.

Teraz ujawniono dokładną datę premiery tej produkcji i nie będziemy musieli na nią czekać zbyt długo. Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order zadebiutuje 19 lipca. Gra będzie dostępna wyłącznie na konsoli Nintendo Switch.

W tej nowej historii superbohaterzy muszą zjednoczyć się i przemierzyć ikoniczne lokacje z uniwersum Marvela by znaleźć Kamienie Nieskończoności nim Thanos i Czarny Zakon wykorzystają je do rozpętania chaosu. Maksymalnie czterech graczy może grać tu razem lokalnie lub online, z możliwością dołączenia do gry w dowolnym momencie - czytamy w opisie gry.  

Źródło: twitter.com / fot. Nintendo

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James McAvoy

James McAvoy

ur. 1979, kończy 40 lat

Tomasz Kot

Tomasz Kot

ur. 1977, kończy 42 lat

Gugu Mbatha-Raw

Gugu Mbatha-Raw

ur. 1983, kończy 36 lat

Toby Stephens

Toby Stephens

ur. 1969, kończy 50 lat

Robbie Amell

Robbie Amell

ur. 1988, kończy 31 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV