Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order - data premiery gry ujawniona

W Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order zagramy jeszcze w te wakacje.

W Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order zagramy jeszcze w te wakacje.

Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order to kontynuacja serii gier zapoczątkowanej w 2006 roku. Tym razem gracze mają mieć możliwość pokierowania jeszcze większą liczbą znanych superbohaterów, wśród których znajdą się m.in. Iron Man, Wolverine czy Doctor Strange. Herosi zmierzą się u z zagrożeniem ze strony Thanosa i tytułowego Czarnego Zakonu. Zabawa nastawiona będzie na dynamiczną akcję, w trakcie której będziemy mogli wykorzystać zdolności naszych superbohaterów. Nie zabraknie tu również możliwość zabawy w kooperacji dla maksymalnie czterech graczy - zarówno lokalnie, jak i online.

Teraz ujawniono dokładną datę premiery tej produkcji i nie będziemy musieli na nią czekać zbyt długo. Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order zadebiutuje 19 lipca. Gra będzie dostępna wyłącznie na konsoli Nintendo Switch.

W tej nowej historii superbohaterzy muszą zjednoczyć się i przemierzyć ikoniczne lokacje z uniwersum Marvela by znaleźć Kamienie Nieskończoności nim Thanos i Czarny Zakon wykorzystają je do rozpętania chaosu. Maksymalnie czterech graczy może grać tu razem lokalnie lub online, z możliwością dołączenia do gry w dowolnym momencie - czytamy w opisie gry.  

Źródło: twitter.com / fot. Nintendo

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV