Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

The Last of Us: Part II - ostatnia scena gry nakręcona

Część prac nad The Last of Us: Part II dobiega końca. Nie musi to jednak oznaczać, że premiera gry jest tak blisko, jak byśmy tego chcieli.

Część prac nad The Last of Us: Part II dobiega końca. Nie musi to jednak oznaczać, że premiera gry jest tak blisko, jak byśmy tego chcieli.

The Last of Us: Part II to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier ostatnich lat. Kontynuacja świetnej produkcji z 2013 roku doczekała się kilku zwiastunów, zaprezentowano także fragmenty rozgrywki z niej, ale do tej pory nie poznaliśmy jej daty premiery.

Wygląda jednak na to, że prace nad tym tytułem dobiegają końca, a finałowa scena gry została już nakręcona. Taką informację ujawnił Neil Druckmann, reżyser gry. Na swoim Twitterze umieścił on fragment ostatniej strony scenariusza i dodał do tego podpis mówiący o nakręceniu tej właśnie sceny.

nullfot. Twitter

Już wcześniej dowiedzieliśmy się, że Laura Bailey zakończyła już swój udział w sesji mo-cap, a w grze zobaczymy Logica, amerykańskiego rapera i aktora Travis Willingham, który już podkładał głos do postaci z The Last of Us. Niestety nie ujawniono kogo ci panowie zagrają w nadchodzącej kontynuacji.

Źródło: twitter.com / fot. SIE

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James McAvoy

James McAvoy

ur. 1979, kończy 40 lat

Tomasz Kot

Tomasz Kot

ur. 1977, kończy 42 lat

Gugu Mbatha-Raw

Gugu Mbatha-Raw

ur. 1983, kończy 36 lat

Toby Stephens

Toby Stephens

ur. 1969, kończy 50 lat

Robbie Amell

Robbie Amell

ur. 1988, kończy 31 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV