Marvel Ultimate Alliance 3: Wolverine i Spider-Gwen na kolejnych materiałach

Nowe materiały wideo przedstawiają kolejnych bohaterów z gry Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order.

Nowe materiały wideo przedstawiają kolejnych bohaterów z gry Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order.

Game Informer kontynuuje przedstawianie kolejnych grywalnych bohaterów z nadchodzącej gry Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order. Tym razem w sieci pojawiły się materiały, na których można zapoznać się z dwójką z nich - to Wolverine oraz Spider-Gwen.

Wolverine w trakcie walki będzie korzystał ze swoich szponów, a także ma możliwość wykorzystania swoich wyjątkowych zdolności regeneracyjnych do odnowienia swojego stanu zdrowia - z pewnością sprawi to, że będzie to postać trudna do zabicia. Spider-Gwen z kolei skupi się przede wszystkim na wykorzystywaniu pajęczyn.

Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order zadebiutuje 19 lipca, wyłącznie na Nintendo Switch.

Źródło: youtube.com / fot. Marvel

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV