Marvel's Avengers na konferencji Square-Enix. Zwiastun i nowe informacje [E3 2019]

Wreszcie poznaliśmy konkretne informacje związane z fabułą Marvel's Avengers. Ponadto wiemy również, kiedy gra ukaże się na rynku.

Wreszcie poznaliśmy konkretne informacje związane z fabułą Marvel's Avengers. Ponadto wiemy również, kiedy gra ukaże się na rynku.

Plotki sprzed kilku dni okazały się prawdziwe. Marvel's Avengers otrzymało konkretną datę premiery, którą ujawniono na konferencji Square Enix podczas targów E3. Gra ukaże się 15 maja 2020 roku. Wcześniej zaś otrzyma również betę, która dostępna będzie najpierw na PlayStation 4.

Historia rozpoczyna się podczas A-Day, kiedy Kapitan Ameryka, Iron Man, Hulk, Czarna Wdowa i Thor przedstawiają nowoczesną kwaterę główną Avengers w San Francisco - w tym  własny helicarrier zasilany przez eksperymentalne źródło energii. Doniosła uroczystość staje się piekłem, gdy katastrofalny wypadek powoduje ogromne zniszczenia. O tragedię obwinia się naszych bohaterów. Drużyna zdecyduje się na rozwiązanie. Pięć lat później, gdy wszyscy herosi zostaną wyjęci spod prawa, światu zaczyna grozić nowe niebezpieczeństwo, jedyną nadzieją jest ponowne zmontowanie Najsilniejszych Bohaterów Ziemi.

Co istotne, w grze pojawią się bohaterowie nie tylko widoczni w zwiastunie gry, ale także tacy, których nie pokazano. Postacie te dostępne będą całkowicie za darmo. Produkcja nie będzie zawierała mikropłatności oraz dodatków w stylu 'pay-to-win'.

Gra będzie produkcja dedykowaną kooperacji online dla maksymalnie czterech osób.

Źródło: youtube.com / fot. Square-Enix

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV