Marvel’s Spider-Man: Silver Lining. Zobacz scenę po napisach

Jak wcześniejsze dodatki, także i Marvel’s Spider-Man: Silver Lining ma scenę po napisach końcowych. Zobaczcie, co przedstawia.

Jak wcześniejsze dodatki, także i Marvel’s Spider-Man: Silver Lining ma scenę po napisach końcowych. Zobaczcie, co przedstawia.

UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!

Ostatni fabularny dodatek do gry Marvel’s Spider-Man już jest dostępny. Niebawem na łamach naEKRANIE.pl będziecie mogli przeczytać jego recenzję. Podobnie, jak Marvel’s Spider-Man: The Heist oraz Marvel’s Spider-Man: Turf Wars, także Marvel’s Spider-Man: Silver Lining zawiera scenę po napisach końcowych. Niewykluczone, że daje nam ona wskazówkę co do tego, w jakim kierunku podaży seria, jeśli doczeka się ewentualnej kontynuacji.

Poniższa część wpisu może stanowić spoiler i dla osób, które jeszcze nie grały w nowe przygody Pająka, informacja może być zaskoczeniem. Otóż w podstawowej wersji gry Miles Morales nabiera moce zbliżone do tych Człowieka Pająka. Przez całą dalszą grę, jak i dodatki fabularne, próbuje Petera namówić na trening z prawdziwego zdarzenia. Ten czas w końcu nadszedł. Scena po napisach dodatku Silver Lining pokazuje początek treningu Milesa Moralesa jako Spider-Mana pod okiem bohatera gry Marvel’s Spider-Man. Może to Miles będzie bohaterem ewentualnej "dwójki"?

Źródło: youtube.com / fot. SIE

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV