Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

 

Marvel’s Spider-Man: Silver Lining. Zobacz scenę po napisach

Jak wcześniejsze dodatki, także i Marvel’s Spider-Man: Silver Lining ma scenę po napisach końcowych. Zobaczcie, co przedstawia.
UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!

Ostatni fabularny dodatek do gry Marvel’s Spider-Man już jest dostępny. Niebawem na łamach naEKRANIE.pl będziecie mogli przeczytać jego recenzję. Podobnie, jak The Heist oraz Turf Wars, także Marvel’s Spider-Man: Silver Lining zawiera scenę po napisach końcowych. Niewykluczone, że daje nam ona wskazówkę co do tego, w jakim kierunku podaży seria, jeśli doczeka się ewentualnej kontynuacji.

Poniższa część wpisu może stanowić spoiler i dla osób, które jeszcze nie grały w nowe przygody Pająka, informacja może być zaskoczeniem. Otóż w podstawowej wersji gry Miles Morales nabiera moce zbliżone do tych Człowieka Pająka. Przez całą dalszą grę, jak i dodatki fabularne, próbuje Petera namówić na trening z prawdziwego zdarzenia. Ten czas w końcu nadszedł. Scena po napisach dodatku Silver Lining pokazuje początek treningu Milesa Moralesa jako Spider-Mana pod okiem bohatera gry Marvel’s Spider-Man. Może to Miles będzie bohaterem ewentualnej „dwójki”?

-
-

Źródło: youtube.com / fot. SIE

Najlepsze z 24h

Dawid Muszyński
-

Kobiety mafii 2 – recenzja filmu

Jak zapowiedział, tak zrobił. Patryk Vega wraca do nas z kolejną odsłoną opowieści o kobietach…

Ocena recenzenta:
6
Piotr Piskozub
-

Oto zdjęcie, dzięki któremu Gal Gadot…

Zack Snyder i Gal Gadot rzucili nowe światło na to, w jaki sposób aktorka otrzymała…

Wiktor Fisz
-

Pokonał mumię, zniknął i wraca jako…

Kiedyś młody bóg – adonis rozkochujący kobiety jednym spojrzeniem. Dzisiaj wykonawca charakterystyczny, zaskakujący widzów i…

Adam Siennica
-

Netflix – seriale i filmy na…

Netflix przygotował dla swoich subskrybentów atrakcyjny marzec. Nowe seriale i filmy na marzec 2019 to…

Piotr Piskozub
-

Netflix – co jest prawdziwym powodem…

Portal Hollywood Reporter rzucił nowe światło na umowę firm Netflix i Disney związaną z emisją…

Michał Kujawiński
-

Kapitan Marvel – Iron Man i…

Odbyły się w Stanach Zjednoczonych pierwsze pokazy prasowe filmu Kapitan Marvel. Ile jest scen po…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.