Matthew McConaughey może zagrać u twórcy Oldboya. W planach western

Matthew McConaughey jest głównym kandydatem do roli w nowym filmie Park Chan-wooka. Poznajcie szczegóły.

Matthew McConaughey jest głównym kandydatem do roli w nowym filmie Park Chan-wooka. Poznajcie szczegóły.

Park Chan-wook, znany południowokoreański reżyser i twórca filmów takich jak Ah-ga-ssi czy Oldeuboi, szykuje się do stworzenia nowego filmu. Będzie to The Brigands of Rattleborge, projekt, o którym słychać już od kilku lat. Scenariusz do produkcji napisał S. Craig Zahle (Bone Tomahawk). Tekst pojawił się już w 2006 roku, jednak od tamtej pory projekt nikt nie podjął się próby jego realizacji.

Teraz temat powrócił i zaczynają pojawiać się kolejne informacje o projekcie. Zgodnie z nowymi informacjami, film został przejęty przez platformę Amazon, która minimalnie zmieniła jego nazwę na The Brigands of Rattlecreek. Jak podają zagraniczne portale, kandydatem do objęcia roli w filmie jest w tej chwili Matthew McConaughey. Aktor miałby zagrać doktora, który łączy siły z lokalnym szeryfem by zemścić się na bandzie banitów. Ci bowiem, pod osłoną ulewy i burzy, regularnie terroryzują mieszkańców małego miasteczka.

The Brigands of Rattleborge jest zapowiadany jako western. Nieoficjalne informacje wskazują na to, że będzie to produkcja bardzo brutalna, krwawa i bardzo obrazowo mówiąca o przemocy.

Na razie nie wiadomo, kto miałby zagrać szeryfa, jednak mówi się, że również będzie to znany aktor. Casting McConaughey nie jest jeszcze oficjalnie potwierdzony - na razie podchodźmy do tych informacji z dystansem.

Źródło: slashfilm.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV