MCU – kto z aktorów odejdzie, a kto zostanie po Avengers 4?

Portal cbr.com prognozuje, którzy aktorzy MCU zostaną po Avengers 4, a którzy z nich na dobre pożegnają się z projektem.

Portal cbr.com prognozuje, którzy aktorzy MCU zostaną po Avengers 4, a którzy z nich na dobre pożegnają się z projektem.

Piotr Piskozub

Piotr Piskozub

Tagi:  galeria 

Fani MCU od dawna zastanawiają się nad tym, co stanie się po Untitled Avengers Movie? Pytanie to dotyczy również aktorów i ich dalszego udziału w projekcie. Portal Comic Book Resources zaprezentował teraz swoje prognozy dotyczące członków obsady. Dajcie nam w komentarzach znać, czy Waszym zdaniem typy dziennikarzy znajdą swoje potwierdzenie.

Źródło: cbr.com / zdjęcie główne: Marvel/Screen Rant

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV