Chronologia u Avengers szwankuje. MCU – problemy z linią czasową

Portal cbr.com pokazał, że również w świecie Avengers w MCU istnieją problemy z linią czasową i chronologią - oto najważniejsze z nich.

Portal cbr.com pokazał, że również w świecie Avengers w MCU istnieją problemy z linią czasową i chronologią - oto najważniejsze z nich.

W oczekiwaniu na premierę zwiastuna Avengers: Koniec gry portal Comic Book Resources postanowił zaprezentować listę najważniejszych problemów z linią czasową w MCU. Chyba nikogo nie trzeba specjalnie przekonywać, że na tym polu również w tak potężnym projekcie jak Kinowe Uniwersum Marvela możemy odnaleźć nieścisłości. Część z nich została uporządkowana dzięki książce Marvel Studios: The First 10 Years, która wyjawiła nam, w którym roku rozgrywała się akcja poszczególnych odsłon przedsięwzięcia.

Źródło: cbr.com / zdjęcie główne: Marvel

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV