MCU - postaci z seriali pojawią się w filmach. Kevin Feige o pracach nad uniwersum

MCU, czyli Kinowe Uniwersum Marvela rozwija się o nowe filmy i seriale. Kevin Feige, szef Marvel Studios opowiada o projektach.

MCU, czyli Kinowe Uniwersum Marvela rozwija się o nowe filmy i seriale. Kevin Feige, szef Marvel Studios opowiada o projektach.

MCU nie istniałoby bez osoby Kevina Feige, czyli szefa Marvel Studios, który nadzoruje spójne budowanie uniwersum i dba o to, by osiągać oczekiwany sukces.

W artykule The Hollywood Reporter producent zdradził, że niedawno był na planie serialu WandaVision i podkreśl: to jest coś, czego nigdy wcześniej nie zrobili, coś, czego nie było w historii tego gatunku.

Kevin Feige podkreślił też, że bohaterowie seriali She-Hulk, Ms Marvel i Moon Knight najpierw zadebiutują w produkcjach Disney+, a potem będą odgrywać ważne role w kinowych filmach MCU.

Czy Kevin Feige kiedyś przestanie produkować filmy o superbohaterach? Czy w ogóle o tym myśli?

- Oczywiście, że myślałem o tym. Wyobrażałem sobie taki dzień od chwili gdy zacząłem to robić. Zastanawiam się co kilka lat, czy chcę przy tym zostać, czy iść dalej. Prawda jest taka; zawsze mówiłem, że odejdę, gdy się znudzę. Obecnie tworzymy bardzo dużo w całkowicie różnorodny sposób i ze wsparciem. Disney+ jest ważną częścią planu, a dopiero wróciłem z planu WandaVision, który jest czymś kompletnie innym, niż cokolwiek powstało do tej pory.

Skomentował też kwestię Gwiezdnych Wojen, które ma produkować. Nie sądzi, by Lucasfilm miał problem, bo jego zdaniem Gwiezdne Wojny nie znudziły się ludziom. Uważa, że Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie wygląda niesamowicie.

- Uwielbiam ten świat. Cieszę się ,że mogę odkryć nowe postacie i miejsca w tym uniwersum. 

Do sieci trafiło wideo pokazujące, jakie produkcje Marvela trafią do Disney+ w USA w dniu startu platformy:

Portal GWW dokopał się do informacji licencyjnych, które ich zdaniem sugerują plany Marvela na serial Loki. Z tego wynika, że może powstać więcej niż jeden sezon. Natomiast MCU Cosmic donosi, że Marvel podobno planuje pokazać przygody grupy Thunderbolts, w której złoczyńcy mieliby udawać bohaterów. Dodają także, że MCU rozważa wprowadzenie Ironheart, czyli Riri Williams, która jest postacią przypominającą Iron Mana. 

Powyższe doniesienia obu portali to plotki. Nikt ich nie potwierdza, ani nie dementuje.

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV