

Pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu Megalopolis. To wymarzony projekt Francisa Forda Coppoli, legendarnego filmowca i reżysera takich znanych produkcji jak Ojciec Chrzestny, Dracula i Czas Apokalipsy. Budżet filmu wyniesie prawie 100 mln dolarów, które pochodzą od samego twórcy. Aby sfinansować wymarzony projekt, Francis Ford Coppoli sprzedał część swoich winnic.
Poniżej znajdziecie zdjęcia, opis fabuły i obsadę widowiska. Dajcie znać, czy czekacie na premierę.
Megalopolis - pierwsze zdjęcia nowego filmu Francisa Forda Coppoli
Na zdjęciach widać Adama Drivera i blondwłosą Aubrey Plazę.
Megalopolis - obsada
Warto przypomnieć, że w gwiazdorskiej obsadzie oprócz Adama Drivera i Aubrey Plazy są także Nathalie Emmanuel, Laurence Fishburne, Forest Whitaker, Shia Labeouf, Jason Schwartzman, Grace VanderWaal, Kathryn Hunter, Talia Shire, Dustin Hoffman i Jon Voight.
Megalopolis - fabuła. O czym jest film?
Megalopolis będzie produkcją science-fiction o kobiecie, która czuje się rozdarta pomiędzy lojalnością względem ojca, hołdującego tradycyjnym wartościom, a miłości do progresywnego kochanka, gotowego na przyszłość.
W filmie los starożytnego Rzymu nawiedza współczesny świat niezdolny do rozwiązania własnych problemów społecznych w tej epickiej opowieści o politycznej ambicji, geniuszu i skonfliktowanej miłości. Pewien architekt stara się zrobić z Nowego Jorku prawdziwą utopię po katastrofie, która spotkała miasto.
Źródło: https://sffgazette.com

