Repertuar kin Nowość Program TV

Men in Black – Hemsworth na planie chciał być jak Thor. Nowe zdjęcia i ciekawostki

Men in Black International wkracza na etap promocji, a my poznajemy kolejne szczegóły na temat produkcji. Zobaczcie też nowe zdjęcia i szkice koncepcyjne.

Men in Black International to nadchodzący spin-off Facetów w czerni, za sterami którego stoi F. Gary Gray i w którym role główne grają Chris Hemsworth i Tessa Thompson. Aktorzy już teraz promują swoją nową produkcję, rozmawiając z dziennikarzami na temat fabuły czy też zapowiadając poszczególne wątki. Wczoraj publikowaliśmy kilka nowych zdjęć z filmu, zaś dziś w sieci pojawiły się kolejne – tym razem widzimy na nich również bohaterów granych przez Emmę Thompson czy Liama Neesona (nowe zdjęcia i szkice koncepcyjne w galerii poniżej).

Jak się okazuje, cała produkcja jest w pewnym sensie inspirowana filmem Thor: Ragnarok, w którym Hemsworth i Thompson zagrali razem w 2017 roku. Producenci nowego filmu – E. Bennett Walsh i Walter F. Parkes – przyznają, że ich uwagę przykuła chemia między dwójką komiksowych bohaterów, dlatego też zdecydowali się właśnie na tych aktorów. Jak mówią:

Weszliśmy w ten projekt wiedząc jednocześnie, jak dużą sympatią widzowie darzą Willa Smitha i Tommy’ego Lee Jonesa. Pierwsze trzy filmy są ściśle oparte na tej chemii między nimi, więc wiedzieliśmy, że potrzebujemy aktorów z barwnymi, żywymi osobowościami i takich, którzy dobrze się znają. I mieliśmy szczęście zobaczyć zalążek takiej relacji w filmie Thor: Ragnarok.

Sam Chris Hemsworth również porównał pracę nad nowym filmem z pracą na planie blockbustera Marvela. Jak mówi:

Sceny kaskaderskie w Thorze są szalenie skomplikowane, wydaje się, jakby z każdym uderzeniem młota wybuchała bomba atomowa. Wszystko jakby urasta do poziomu, który nie jest „ludzki”. A ten film musi być nieco bardziej przyziemny. Wielokrotnie pojawiał się moment, w którym pytałem: „Mogę przeskoczyć z tego budynku na tamten?”. A oni na to: „Nie, ludzie nie robią takich rzeczy”. Więc tak, musieli mnie czasem hamować.

Sytuację komentuje też Wade Eastwood, koordynator kaskaderów, który współpracował z Hemsworthem na planie Men in Black International.

Widziałem „crossover” ze światem Marvela. Co jakiś czas Chris wyciąga rękę i oczekuje, że przyleci młot, ale na tym koniec. Tutaj musi jeździć samochodami i robić różne rzeczy, które są zupełnie inne niż to, do czego przywykł.

Tymczasem Tessa Thompson zdradza nieco więcej informacji o swojej bohaterce, Molly. Jak wspomina, jest to postać zupełnie inna niż Will Smith w poprzednich filmach – ona sama zadbała o to, by odnaleźć organizację i do niej dołączyć, nie została zrekrutowana. To również ona ma być motorem napędowym dla dalszych wydarzeń. Odnosząc się do filmu Thor: Ragnarok i swojej znajomości z Hemsworthem, Thompson dodaje również:

Nie sądziłam, że będziemy mieli okazję ponownie współpracować tak szybko. Zakładałam, że obydwoje bylibyśmy w pelerynach, a tutaj nosimy garnitury… Dla mnie to radość móc z nim pracować. I miło jest wiedzieć, że ludzie lubią na nas patrzeć.

Zgodnie z dostępnymi opisami fabuły, w filmie główni bohaterowie będą musieli namierzyć szpiega w szeregach własnej organizacji. Cała akcja rozpocznie się w momencie, w którym zamordowany zostaje przedstawiciel kosmicznego rządu, w dodatku tuż pod nosem Agenta H (Hemsworth). W wyniku tej sytuacji, dwójka wyruszy na poszukiwanie zabójcy oraz wspomnianego już szpiega, który umożliwił zaplanowany atak.

Men in Black International – premiera 14 czerwca 2019 roku. Zobaczcie galerię zdjęć:

-
-

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: EW
 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Avengers: Koniec gry to walka o…

Do sieci wyciekły nowe materiały promujące film Avengers: Koniec gry - mamy na nich okazję…

Piotr Piskozub
-

Seksapil to moc? Bohaterki komiksów w…

Zastanawialiście się kiedyś nad tym, dlaczego niektóre superbohaterki wyglądają w komiksach tak, jakby balansowały na…

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – Kapitan Marvel…

Avengers: Koniec gry trafi do kina za ledwie ponad miesiąc. Napływ informacji powoli zwiększa się,…

Adam Siennica
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

Do końca 9. sezonu The Walking Dead zostały tylko 2 odcinki. Zwiastun i zdjęcia zapowiadają…

Dawid Muszyński
-

Miłość, śmierć i roboty: sezon 1…

David Fincher i Tim Miller przedstawiają zbiór krótkich, niezwiązanych ze sobą animowanych historii. Jak wypada…

Ocena recenzenta:
8
Adam Siennica
-

Pewnego razu… w Hollywood – plakat…

Pewnego razu w Hollywood to najnowszy film w reżyserii Quentina Tarantino. Promocja ruszyła.

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.