Men in Black International – zmiennokształtni kosmici na zdjęciu z filmu

Men in Black International to spin-off filmu Faceci w czerni. Zobaczcie nowe zdjęcie antagonistów filmu.

Men in Black International to spin-off filmu Faceci w czerni. Zobaczcie nowe zdjęcie antagonistów filmu.

Men in Black International to nadchodzący spin-off Faceci w czerni, którego reżyserem jest F. Gary Gray. W fabule będziemy towarzyszyć dwójce agentów, których głównym zadaniem jest walczenie z niebezpiecznymi przybyszami z kosmosu. Część z nich ma bowiem niecne plany wobec naszej planety. Fabuła osadzona jest głównie w Londynie, a całą akcję rozpocznie morderstwo jednego z przedstawicieli kosmicznego rządu. W rolach głównych występują Tessa Thompson i Chris Hemsworth.

Do sieci trafiło nowe zdjęcie z magazynu Empire, które przedstawia obcych mogących zmieniać swoją formę. W kosmitów wcielają się słynni tancerze The Les Twins, Laurent i Larry Nicolas Bourgeois. Zobaczcie zdjęcie (na początku galerii):

Z poprzednich części powraca Emma Thompson w roli szefowej amerykańskiego oddziału MiB. W obsadzie są także Rebecca Ferguson, Liam Neeson, Kumail Nanjiani i Rafe Spall.

Men in Black International – premiera 14 czerwca 2019 roku.

Źródło: comicbook.com/ zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James Franco

James Franco

ur. 1978, kończy 41 lat

Ashley Judd

Ashley Judd

ur. 1968, kończy 51 lat

Hayden Christensen

Hayden Christensen

ur. 1981, kończy 38 lat

Tim Curry

Tim Curry

ur. 1946, kończy 73 lat

Jennifer Taylor (XVI)

Jennifer Taylor (XVI)

ur. 1972, kończy 47 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV