Przeczytaj w weekend

Michael Bay wybrał kolejne reżyserskie projekty. Nakręci Robokalipsę

Master of disaster światowego kina zdecydował jakie filmy nakręci w najbliższym czasie. Wśród nich znalazła się adaptacja bestsellerowej powieści science-fiction autorstwa Daniela H. Wilsona.

Master of disaster światowego kina zdecydował jakie filmy nakręci w najbliższym czasie. Wśród nich znalazła się adaptacja bestsellerowej powieści science-fiction autorstwa Daniela H. Wilsona.

Michael Bay stanie za kamerą filmów Robocalypse oraz 6 Underground. Pierwszy z tych projektów to adaptacja powieści science-fiction wydanej w Polsce pod tytułem Robokalipsa. Akcja literackiego oryginału dzieje się w niedalekiej przyszłości, w której wszelkie maszyny kontrolowane przez sztuczną inteligencję Archos zwracają się przeciwko ludzkości dążąc do jej unicestwienia. Teraz mieszkańcy Ziemi muszą zjednoczyć się, aby przetrwać. Dla przypomnienia, stworzeniem tego filmu przez wiele lat był zainteresowany sam Steven Spielberg, jednak w końcu porzucił projekt powołując się na kłopoty ze scenariuszem i zbyt duże koszty produkcji. W filmie mieli wówczas zagrać Anne Hathaway, Chris Hemsworth oraz Ben Whishaw.

Z kolei o fabule 6 Underground na razie nic nie wiadomo. Scenariusz do produkcji napisali Paul Wernick i Rhett Reese odpowiedzialni za skrypt Deadpool.

Źródło: comingsoon.net/zdjęcie główne: DreamWorks

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV