Przeczytaj w weekend

Michael Ealy jako morderca w „The Following”

Aktor Michael Ealy pojawi się w nowym sezonie serialu stacji FOX jako nemezis głównego bohatera, w którego wciela się Kevin Bacon.

Aktor Michael Ealy pojawi się w nowym sezonie serialu stacji FOX jako nemezis głównego bohatera, w którego wciela się Kevin Bacon.

Marcin Rączka

Marcin Rączka

Michael Ealy, znany z takich seriali jak Almost Human, Common Law, czy The Good Wife, zagra postać błyskotliwego mordercy, który jest jak kameleon. Jego postać przetestuje granice i limity głównego bohatera - Ryana Hardy’ego (Kevin Bacon).

Czytaj także: "The Walking Dead" pozostaje liderem w niedzielny wieczór

W trzecim sezonie serialu, który zadebiutuje wkrótce, wystąpią także Hunter Parrish (Weeds) i Zuleikha Robinson (Once Upon a Time in Wonderland).

W Polsce serial The Following emitują Canal + Film i TVN7.

Źródło: tvline.com

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV