Przeczytaj w weekend

Mindy Kaling rozmawiała z Marvelem o adaptacji Ms. Marvel

Aktorka i producentka Mindy Kaling w wywiadzie dla MTV News zdradziła, że rozmawiała z przedstawicielami Marvela o przeniesieniu na ekrany bohaterki komiksu Ms. Marvel.

Aktorka i producentka Mindy Kaling w wywiadzie dla MTV News zdradziła, że rozmawiała z przedstawicielami Marvela o przeniesieniu na ekrany bohaterki komiksu Ms. Marvel.

Michał Kujawiński

Michał Kujawiński

Bohaterką komiksu Ms. Marvel jest Kamala Khan – muzułmanka o pakistańskich korzeniach, która pod wpływem terrigenezy otrzymuje niezwykłe zdolności. Co jakiś czas pojawia się temat stworzenia filmu lub aktorskiego serialu o tej bohaterce. Moment wydaje się być odpowiedni - MCU na platformie Disney+ pokazywać będzie swoje seriale osadzone w uniwersum, a niedawno w kinach świetne wyniki notowała Kapitan Marvel, która jest dość istotną postacią dla genezy Ms. Marvel.

Teraz okazuje się, że Marvel Studios już sprawdza możliwość przeniesienia bohaterki na ekrany w adaptacji. Przedstawiciele studia rozmawiali o tym z Mindy Kaling (Świat według Mindy), która w rozmowie z MTV News zdradziła, że jest w stanie pomóc w projekcie w jakiejkolwiek roli. 

Myślę, że ludzie z Marvela, z którymi rozmawiałam, są bardzo podekscytowani tą postacią. Myślę, że próbują dowiedzieć się, co z tym tematem zrobić i powiedziałam im, że pomogę w jakiejkolwiek roli, ponieważ naprawdę kocham tę postać. 

Kaling zwróciła uwagę, że dobrym rozwiązaniem byłby serial, a taka możliwość tworzy się dzięki nadchodzącej platformie Disney+. Na pytanie o odtwórczynie głównej roli stwierdziła, że może to być zupełnie nieznane nazwisko i ktoś utalentowany byłby bardzo dobrym wyborem.

Wcześniej pojawiało się już wiele pogłosek dotyczących serialu aktorskiego z Khamalą Khan. W zeszłym roku prezes Marvel Studios, Kevin Feige zdradził, że naturalnie po filmie Kapitan Marvel plany na stworzenie produkcji o Ms. Marvel będą się rozwijać. Słowa producentki i scenarzystki potwierdzają, że Marvel naprawdę intensywnie myśli o tej bohaterce w kontekście kolejnych produkcji. 

Źródło: comicbook/com/zdjęcie główne: marvel

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV