Mortal Kombat 11 - zobacz świetny premierowy zwiastun z kultową muzyką

Mortal Kombat 11 otrzymało rewelacyjny zwiastun z okazji zbliżającej się premiery. W tle słychać charakterystyczny motyw muzyczny.

Mortal Kombat 11 otrzymało rewelacyjny zwiastun z okazji zbliżającej się premiery. W tle słychać charakterystyczny motyw muzyczny.

Mortal Kombat 11 to kolejna odsłona popularnej i krwawej serii bijatyk. Tym razem istotną rolę odegrają tu podróże w czasie, a gracze wraz z bohaterami cofną się do początków cyklu. Oczywiście, kampania fabularna będzie tu tylko jednym z dostępnych trybów i nie zabraknie tu również rozgrywek wieloosobowych - zarówno lokalnie, przy jednym ekranie, jak i online.

Swoistą podróż w czasie serwuje też premierowy zwiastun Mortal Kombat 11. Materiał stanowi wprowadzenie do historii, a w tle możemy usłyszeć charakterystyczny motyw muzyczny, który z pewnością większość graczy kojarzy.

Premiera Mortal Kombat 11 już 23 kwietnia na PC, PlayStation 4, Xboksie One oraz Nintendo Switch.

Źródło: youtube.com / fot. WBIE

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

D.J. Cotrona

D.J. Cotrona

ur. 1980, kończy 39 lat

Joan Collins

Joan Collins

ur. 1933, kończy 86 lat

Melissa McBride

Melissa McBride

ur. 1965, kończy 54 lat

Ryan Coogler

Ryan Coogler

ur. 1986, kończy 33 lat

Lea DeLaria

Lea DeLaria

ur. 1958, kończy 61 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV