Mroczna Phoenix nadchodzi, a dziś Dzień X-Men. Zobacz specjalny materiał

Do sieci trafił już specjalny materiał, który ma być hołdem dla franczyzy X-Men i jednocześnie zapowiadać nadchodzący film Mroczna Phoenix.

Do sieci trafił już specjalny materiał, który ma być hołdem dla franczyzy X-Men i jednocześnie zapowiadać nadchodzący film Mroczna Phoenix.

Już kilka dni temu studio 20th Century Fox zapowiedziało, że na 13 maja zaplanowany jest Dzień X-Men, w ramach którego w USA odbędzie się wiele specjalnych wydarzeń poświęconych ekranowej i komiksowej historii mutantów. Nie ma także przypadku w tym, że to właśnie dziś rozpoczęła się przedsprzedaż biletów na film X-Men: Mroczna Phoenix. Do sieci trafił również materiał, który ma zarówno zapowiadać nadchodzącą produkcję, jak i być swoistym hołdem dla dotychczasowych kinowych opowieści o X-Menach. W materiale usłyszymy m.in. o obrazie X-Men - ten, według wypowiadających się w wideo osób, miał zmienić filmy komiksowe na zawsze. Dajcie nam w komentarzach znać, czy zgadzacie się z takim twierdzeniem.

X-Men: Mroczna Phoenix wejdzie na ekrany kin w Polsce 7 czerwca.

Źródło: YouTube / zdjęcie główne: 20th Century Fox

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

D.J. Cotrona

D.J. Cotrona

ur. 1980, kończy 39 lat

Joan Collins

Joan Collins

ur. 1933, kończy 86 lat

Melissa McBride

Melissa McBride

ur. 1965, kończy 54 lat

Ryan Coogler

Ryan Coogler

ur. 1986, kończy 33 lat

Lea DeLaria

Lea DeLaria

ur. 1958, kończy 61 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV