Przeczytaj w weekend

Mroczna wieża – kto zagra Rolanda w serialu opartym na książce Kinga?

Mroczna wieża to popularna seria fantasy autorstwa Stephena Kinga. Amazon szykuje wysokobudżetowy serial.

Mroczna wieża to popularna seria fantasy autorstwa Stephena Kinga. Amazon szykuje wysokobudżetowy serial.

Adam Siennica

Adam Siennica

The Dark Tower to serial fantasy oparty na cyklu Stephen King. Jest to kompletnie nowa adaptacja, która nie ma związku z nieudanym filmem kinowym The Dark Tower z 2017 roku.

Ogłoszono, kto zagra główne role. Sam Strike wcieli się w Rolanda Deschaina. Aktor znany jest m.in. z Nightflyers i małej roli w Mindhunter. Jasper Pääkkönen natomiast wcieli się w Człowieka w czerni, znanego także jako Randall Flagg. Doskonale znają go fani Vikings.

Za sterami stoi Glen Mazzara, znany z The Walking Dead. Chociaż prace trwają od roku, Amazon jeszcze nie dał zielonego światła na realizację sezonu.

Czytamy, że serialowa wersja ma być wierna książce, nie tak jak film, który poszedł w zupełnie innym kierunku. Wszystko zacznie się od pokazania, jak Roland stał się rewolwerowcem i dostał swoją broń, więc będzie to geneza bohatera. A także dowiemy się, jak doszło do pierwszego konfliktu z Flaggiem oraz jak wyglądała jego pierwsza misja. To jest plan na pierwszy sezon.

Data premiery nie jest znana.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV