Przeczytaj w weekend

Mroczne materie – pierwszy zwiastun serialu na podstawie powieści Pullmana

Mroczne materie to serialowa adaptacja powieści fantasy autorstwa Philipa Pullmana. Zobaczcie pierwszy zwiastun.

Mroczne materie to serialowa adaptacja powieści fantasy autorstwa Philipa Pullmana. Zobaczcie pierwszy zwiastun.

His Dark Materials (His Dark Materials) to trylogia fantasty autorstwa Phillipa Pullmana, na którą składają się trzy powieści - Złoty Kompas, Magiczny nóż, Bursztynowa Luneta. Od dłuższego czasu wiadomo, że powstaje serial na jej podstawie - pierwszy sezon będzie opowiadał o wędrówce głównych bohaterów, Lyry Belacqua i Willa Parry’ego przez wieloświat równoległych wymiarów. Przypomnijmy, że książki z serii Mroczne materie są skierowane do młodzieży, jednak chętnie sięgają po nie również dorośli.

Dziś w sieci pojawił się pierwszy zwiastun nowego serialu BBC. Zobaczcie wideo:

Ośmioodcinkową serię wyreżyseruje Tom Hooper  (The King's Speech). W obsadzie są między innymi Dafne Keen, a partnerować jej będą między innymi James McAvoy, Clarke Peters i Lin-Manuel Miranda.

Mroczne materie - data premiery serialu nie jest jeszcze znana.

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV