Przeczytaj w weekend

Mustang – nowy zwiastun dramatu. Producentem Robert Redford

Mustang to nadchodzący dramat, którego współproducentem jest Robert Redford. Zobaczcie zwiastun.

Mustang to nadchodzący dramat, którego współproducentem jest Robert Redford. Zobaczcie zwiastun.

Michalina Reda

Michalina Reda

Tagi:  mustang 

Mustang opowiada historię Romana Colemana, skazańca, który ma szansę na wzięcie udziału w specjalnej terapii rehabilitacyjnej. Mężczyzna musi poświęcić się szkoleniu dzikich mustangów i podczas nowego zajęcia odkrywa w sobie cząstkę dobra. W roli głównej występuje Matthias Schoenaerts, zaś producentem wykonawczym jest Robert Redford.

Zobaczcie zwiastun dramatu:

W obsadzie są również Connie Britton, Bruce Dern, Jason Mitchell, Gideon Adlon i Josh Stewart. Reżyseruje Laure de Clermont-Tonnerre.

Mustang - premiera 15 marca 2019 roku. Wcześniej film zostanie wystawiony na Festiwalu w Sundance.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV