Na skraju załamania: nowy thriller B.A. Paris wkrótce

Już za kilka dni ukaże się Na skraju załamania, nowy thriller B.A. Paris. Z tej okazji autorka odwiedzi Polskę - przeczytajcie o szczegółach.

Już za kilka dni ukaże się Na skraju załamania, nowy thriller B.A. Paris. Z tej okazji autorka odwiedzi Polskę - przeczytajcie o szczegółach.

B.A. Paris znana jest w naszym kraju za sprawą powieści Za zamkniętymi drzwiami. 15 lutego ukaże się w Polsce jej nowy thriller zatytułowany Na skraju załamania . Oto opis książki:

Wszystko zaczęło się tamtej nocy w lesie. Cass Anderson nie zatrzymała się, by sprawdzić, czy siedząca w zapakowanym na leśnej drodze samochodzie kobieta nie potrzebuje pomocy. Od tamtej nocy nie może się pozbierać - powtarzające się głuche telefony mocą jej spokój, a ona sama czuje, że nieustannie jest obserwowana. Zaczyna popadać w obłęd czy rzeczywiści grozi jej śmiertelne niebezpieczeństwo?

Na skraju załamania - okładka
Źródło: Albatros

Z okazji premiery wydawnictwo Albatros zaprosiło brytyjską pisarkę do Polski. Spotkania z B.A. Paris odbędą się w Warszawie (23.02, 18:00, Empik Junior) i Krakowie (24.02, 16:00, księgarnia Świat Książki - CH Serenada).

Źródło: Albatros / fot. Albatros

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV