Repertuar kin Nowość Program TV

Najlepsze filmy 2018 roku według Rotten Tomatoes

Rotten Tomatoes podsumowuje 2018 rok. Wczoraj poznaliśmy listę laureatów Złotego Pomidora, natomiast dziś zobaczcie, jak prezentuje się zwycięska dziesiątka jeśli chodzi o filmy w szerokiej dystrybucji.

Rotten Tomatoes to znany serwis, w którym krytycy zamieszczają swoje recenzje i oceniają poszczególne filmy. Na podstawie zdobytych not, każdy film otrzymuje ocenę zgniłą lub świeżą, co ma świadczyć o jego jakości. Dla wielu osób Rotten Tomatoes jest wyznacznikiem jeśli chodzi o duże kinowe produkcje i często to właśnie pod ten adres kierujemy nasze kroki chcąc dowiedzieć się, czy mamy do czynienia z hitem czy kitem.

Jak co roku Rotten Tomatoes podsumowuje najlepsze produkcje minionych 12 miesięcy – po wczorajszej liście laureatów Złotego Pomidora, chcemy przybliżyć Wam zwycięską dziesiątkę w kategorii Najlepszy film 2018 roku w szerokiej dystrybucji. Produkcje zostały posegregowane z uwagi na swoje recenzje i oceny – najlepiej ocenianym filmem ubiegłego roku okazała się Czarna Pantera Marvela.

Oto tytuły:

-
-

Źródło: rottentomatoes.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – zdjęcia zabawek…

Do sieci trafiły kolejne materiały promujące Avengers: Koniec gry. Premiera w kwietniu.

Michalina Reda
-

Gra o tron – buty Adidasa…

Adidas wypuścił na amerykański rynek serię butów inspirowanych serialem Gra o tron. Zobaczcie oficjalne zdjęcia.

Michalina Reda
-

Shazam! – są pierwsze recenzje. Krytycy…

Shazam! wejdzie na ekrany kin w przyszłym miesiącu a do sieci spłynęły już pierwsze -…

Adam Siennica
-

The Walking Dead – będzie zaskoczenie…

Oficjalny Twitter The Walking Dead wrzucił zapowiedź odcinka, nawiązując do kultowego wydarzenia z serialu Gra…

Michalina Reda
-

Hellboy – dlaczego powstał reboot? Nowe…

Hellboy to nadchodzący film z Davidem Harbourem w roli głównej. Dziennikarze portalu Comicbook byli na…

Michalina Reda
-

Fan Gwiezdnych Wojen ma protezę inspirowaną…

Mark Hamill osobiście pogratulował na Twitterze nastolatkowi, który pochwalił się sztuczną bioniczną ręką inspirowaną BB-8.…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.