Nasza Porównywarka VOD zmienia się dla Was. TVP VOD w bazie, jest też nowa funkcja

Serwis vod.naekranie.pl został powiększony o bazę biblioteki TVP VOD. W naszej porównywarce znajdziecie również nową funkcję.

Serwis vod.naekranie.pl został powiększony o bazę biblioteki TVP VOD. W naszej porównywarce znajdziecie również nową funkcję.

naEKRANIE

naEKRANIE

Tagi:  TVP VOD 

Jak doskonale wiecie, w naszym serwisie już od jakiegoś czasu obecna jest Porównywarka VOD - znajdziecie ją w tym miejscu. Jej istotą jest wyjście naprzeciw Waszym oczekiwaniom w kontekście treści dostępnych w różnych platformach streamingowych, które działają na polskim rynku. Dzięki tej funkcji mogliście jak do tej pory porównać oferty następujących serwisów: Netflix, HBO GO, Player.pl, Chili, Ipla i Amazon Prime Video. Wzięliśmy sobie jednak Wasze uwagi do serca i postanowiliśmy systematycznie rozwijać vod.naekranie.pl.

Od wczoraj w Porównywarce VOD możecie śledzić ofertę TVP VOD - biblioteka tego serwisu będzie zapewne nie lada gratką dla fanów takich produkcji jak Ekstradycja, PitBull, Glina i wielu, wielu innych. Coś dla siebie odnajdą tu nie tylko fani rodzimych filmów i seriali, ale również miłośnicy klasycznego kina i przeróżnych programów dokumentalnych - przekonajcie się o tym sami, odwiedzając tę podstronę.

Na tym jednak nie koniec. Przygotowaliśmy również coś dla miłośników estetyki w sieci - chodzi tu o tzw. tryb nocny, dzięki któremu będziecie mogli zmienić wygląd naszej Porównywarki VOD. By tego dokonać, musicie kliknąć w symbol żarówki znajdujący się w prawym górnym rogu serwisu. Tak prezentuje się on przed i po włączeniu trybu nocnego:

Jednocześnie pragniemy Was poprosić o to, abyście w komentarzach pod tym wpisem dali nam znać, jakie jeszcze zmiany chcielibyście zobaczyć w naszej porównywarce? Co możemy zmienić, poprawić, dodać? Wszak chodzi tu o zbudowanie miejsca, które będzie służyło przede wszystkim Wam, miłośnikom popkultury z prawdziwego zdarzenia.

Źródło: Zdjęcie główne: vod.naekranie.pl

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Ginnifer Goodwin

Ginnifer Goodwin

ur. 1978, kończy 41 lat

Maggie Q

Maggie Q

ur. 1979, kończy 40 lat

Tao Okamoto

Tao Okamoto

ur. 1985, kończy 34 lat

Maria Dębska

Maria Dębska

ur. 1991, kończy 28 lat

Molly Ephraim

Molly Ephraim

ur. 1986, kończy 33 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV