Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Neill Blomkamp stworzył aktorski film promujący Anthem. Zobacz teaser

Anthem promowane będzie przez krótki film aktorski, za którego powstanie wyreżyserowanie odpowiada Neill Blomkamp.

Anthem promowane będzie przez krótki film aktorski, za którego powstanie wyreżyserowanie odpowiada Neill Blomkamp.

Już 22 lutego premiera Anthem, nowej gry od studia BioWare, w której gracze będą mieli możliwość pokierowania pancerzami wspomaganymi o nazwie Javelin. Te umożliwią bohaterom m.in. latanie czy korzystanie z różnego typu broni i specjalnych zdolności. Teraz zdradzono, że produkcję będzie promował aktorski film krótkometrażowy, za którego powstanie odpowiada Oats Studios oraz Neill Blomkamp - nominowany do Oscara reżyser m.in. Dystrykt 9 i Chappie.

Film zatytułowany będzie Anthem: Conviction i zadebiutuje już 14 lutego. Póki co opublikowano krótki teaser.

Źródło: ea.com / fot. EA

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 60 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV