Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Nestor Carbonell pojawi się gościnnie w „Wilfredzie”

Właśnie dowiedzieliśmy się, że Nestor Carbonell, znany wielu z roli Richarda Alperta w serialu Zagubieni, pojawi się gościnnie w produkcji stacji FX pt. Wilfred

Carbonell zagra lekarza – nie wiadomo jeszcze jakiego – który w jednym z odcinków, zajmie się głównym bohaterem. Oprócz niego, do listy aktorów występujących gościnnie w tym serialu, dołączyli John Michael Higgins („A Mighty Wind”) oraz Peter Stormare (Prison Break). Oprócz nich pojawią się też inne, równie popularne gwiazdy – nie tylko ze świata seriali. Będą to m. in.: Chris Klein, Rashida Jones, Ed Helms czy Mary Steenburgen. Premiera serialu zaplanowana jest na 23 czerwca.

O „Wilfredzie” pisaliśmy już kilka razy. Serial zapowiada się, jako przezabawna historia pewnego chłopaka, który zdaje się nie do końca twardo stąpać po ziemi. Tę rolę przyjął Elijah Wood, a u jego boku, jako pies – człowiek, pojawi się Jason Gann. Powstawanie serialu bacznie nadzoruje David Zuckerman (Głowa rodziny, American Dad).

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

The Walking Dead po raz kolejny szokuje. 15. odcinek 9. sezonu to wydarzenia emocjonujące, ciekawe…

Ocena recenzenta:
9
Piotr Piskozub
-

Avengers: Koniec gry – Thanos bał…

W sieci pojawiła się związana z filmem Avengers: Koniec gry teoria, według której Thanos wysłał…

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

Dobiega jeden z najlepszych sezonów The Walking Dead. Co przyniesie nam finał 9. sezonu?

Adam Siennica
-

Spider-Man: Daleko od domu – plakaty…

Zgodnie z zapowiedziami Tom Holland opublikował nowe materiały promujące film Spider-Man: Daleko do domu. Trzy…

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead – 9. sezon…

The Walking Dead szokuje. Nie tylko tym, że 9. sezon jest jednym z najlepszych sezonów…

Piotr Piskozub
-

Avengers: Koniec gry wyjawi, dlaczego Kapitan…

Szef Marvel Studios, Kevin Feige, wyjawił, że Avengers: Koniec gry wyjawi, gdzie przez ostatnich kilkanaście…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.04.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.