Netflix tworzy serial superbohaterski, Raising Dion. Jason Ritter w obsadzie

Do obsady tworzonego przez platformę Netflix serialu superbohaterskiego Raising Dion dołączył właśnie Jason Ritter.

Do obsady tworzonego przez platformę Netflix serialu superbohaterskiego Raising Dion dołączył właśnie Jason Ritter.

Platforma Netflix rozwija obecnie projekt Raising Dion, serial superbohaterski, dla którego inspiracją stał się film krótkometrażowy o tym samym tytule. Przedstawi on historię Nicole Reese, czarnoskórej matki samotnie wychowującej młodego chłopca, Diona - po śmierci męża Marka zda sobie sprawę, że jej syn posiada kilka wyjątkowych, niemalże magicznych umiejętności, budzących skojarzenia ze zdolnościami herosów. Wraz z najlepszym przyjacielem Marka, Patem, będzie musiała chronić rodzinny sekret przed organizacją, która chciałaby dowiedzieć się, w jaki sposób Dion wszedł w posiadanie supermocy.

Do obsady produkcji dołączył znany m.in. z serialu Kevin (Probably) Saves the World, Jason Ritter, który wcieli się w rolę Pata. Bohater ten jest nie tylko naukowcem dawniej pracującym z Markiem, ale również wielkim fanem komiksów. Już wcześniej ujawniono, że na ekranie pojawi się również Michael B. Jordan (Czarna Pantera).

Jason Ritter
fot. ABC

Data premiery 10-odcinkowego 1. sezonu nie została jeszcze ustalona.

Źródło: TVLine / zdjęcie główne: Dennis Liu:

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James Franco

James Franco

ur. 1978, kończy 41 lat

Ashley Judd

Ashley Judd

ur. 1968, kończy 51 lat

Hayden Christensen

Hayden Christensen

ur. 1981, kończy 38 lat

Tim Curry

Tim Curry

ur. 1946, kończy 73 lat

Jennifer Taylor (XVI)

Jennifer Taylor (XVI)

ur. 1972, kończy 47 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV