Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Netflix ujawnił wyniki oglądalności The Umbrella Academy i innych produkcji

Streamingowy gigant przedstawił wyniki oglądalności kilku swoich projektów.

Streamingowy gigant przedstawił wyniki oglądalności kilku swoich projektów.

We wtorek w raporcie zysków za pierwszy kwartał tego roku Netflix ujawnił dane dotyczące oglądalności takich oryginalnych tytułów ze swojej biblioteki jak The Umbrella Academy, Potrójna granica, The Highwaymen, Fyre oraz Nasza planeta.

The Umbrella Academy w ciągu pierwszych czterech tygodni od premiery obejrzano w 45 milionach gospodarstw domowych. W tym samym okresie od premiery Potrójną granicę zobaczono w 52 milionach gospodarstw domowych, The Highwaymen - w 40 mln, dokument o festiwalu Fyre - w 20 mln a Naszą planetę - w 25 mln.

Źródło: deadline.com/zdjęcie główne: Netflix

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James McAvoy

James McAvoy

ur. 1979, kończy 40 lat

Tomasz Kot

Tomasz Kot

ur. 1977, kończy 42 lat

Gugu Mbatha-Raw

Gugu Mbatha-Raw

ur. 1983, kończy 36 lat

Toby Stephens

Toby Stephens

ur. 1969, kończy 50 lat

Robbie Amell

Robbie Amell

ur. 1988, kończy 31 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV