Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Netflix zamawia kolejne seriale z Azji – 17 nowych produkcji trafi na platformę

Netflix nie zwalnia tempa i już teraz zapowiada, że powiększy swoją ofertę o 17 nowych seriali. Będą to produkcje azjatyckie.

Netflix ma dobrą passę i zamawia kolejne filmy i seriale z coraz to nowszych krajów i części świata. Dziś potwierdzono, że streamingowy gigant ma plan dołączenie do oferty aż 17 nowych produkcji azjatyckich – będą to filmy i seriale z krajów takich jak Japonia, Tajwan, Tajlandia, Korea Południowa i Singapur. Na tę chwilę znane są szczegóły tylko kilku z nich:

  • The Stranded – serial z Tajlandii, który skupia się na uczniach jednej ze szkół. Gdy przychodzi potężne tsunami, ocalali zdają sobie sprawę, że nie nadchodzi nikt, kto mógłby im pomóc i że są zdani sami na siebie. Reżyseruje Sophon Sakdaphisit.
  • Shimmers – serial o nastolatkach z północnej Tajlandii, których zaczynają prześladować duchy z przeszłości. Akcja rozgrywa się w odizolowanej i zamkniętej szkole. Reżyserują Wisit Sasanatieng i Sittisiri Mongkolsiri.
  • Triad Princess – zapowiedziany serial z Tajwanu. Główną bohaterką jest Angie, która dorastała w cieniu swojego ojca współpracującego z mafią. Dziewczyna wreszcie sprzeciwia się jego woli i postanawia dołączyć do grupy tajnych ochroniarzy znanej aktorki. W rolach głównych występują Eugenie Liu i Jasper Liu, a reżyseruje Neal Wu. Premiera już 25 stycznia 2019 roku.

Jak mówi Ted Sarandos z zarządu Netflixa:

W Azji znajdują się największe centra, które produkują dziś fascynujące filmy i seriale. W Netflixie piękne jest to, że możemy udostępnić niepokazywane wcześniej historie z Korei Południowej, Tajlandii, Japonii, Indii, Tajwanu, czy skądkolwiek indziej – możemy połączyć z nimi ludzi nie tylko z Azji, ale z całego świata. Ponad połowa treści azjatyckich w Netflixie cieszy się popularnością głównie poza tym regionem, więc jesteśmy przekonani, że nasze nadchodzące produkcje znajdą fanów w różnych krajach świata.

Dalsze szczegóły na temat seriali nie są znane. Możemy spodziewać się nowych informacji od Netflixa w ciągu kolejnych tygodni.

-
-

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Aquaman ją kocha, jej uroda dzieli.…

Chcemy Wam przedstawić galerię zdjęć gwiazdy filmu Aquaman, Amber Heard.

Michalina Reda
-

Spider-Man: Daleko od domu – zwiastun…

Spider-Man: Daleko od domu to wchodząca w skład MCU kontynuacja ostatniego filmu o Pajączku. Zadebiutował…

Piotr Piskozub
-

Sztuka wojny: Marvel vs. DC. Oto…

W sieci pojawiła się galeria fanartów przedstawiających rozmaite pojedynki Marvel vs. DC.

Piotr Piskozub
-

Marvel czy DC? Poznaj najlepiej sprzedające…

Wiemy już, które komiksy w 2018 roku sprzedawały się w USA najlepiej - Marvel i…

Piotr Piskozub
Plotka
-

MCU – po Endgame czas na…

W sieci pojawiły się spekulacje, według których Marvel Studios rozwija wchodzący w skład MCU projekt…

Michalina Reda
-

Spider-Man: Daleko od domu – oto…

Spider-Man: Daleko od domu to oczekiwany film MCU. Po dzisiejszym zwiastunie, do sieci trafił również…

Co o tym sądzisz?