Repertuar kin Nowość Program TV

Netflix zamawia kolejne seriale z Azji – 17 nowych produkcji trafi na platformę

Netflix nie zwalnia tempa i już teraz zapowiada, że powiększy swoją ofertę o 17 nowych seriali. Będą to produkcje azjatyckie.

Netflix ma dobrą passę i zamawia kolejne filmy i seriale z coraz to nowszych krajów i części świata. Dziś potwierdzono, że streamingowy gigant ma plan dołączenie do oferty aż 17 nowych produkcji azjatyckich – będą to filmy i seriale z krajów takich jak Japonia, Tajwan, Tajlandia, Korea Południowa i Singapur. Na tę chwilę znane są szczegóły tylko kilku z nich:

  • The Stranded – serial z Tajlandii, który skupia się na uczniach jednej ze szkół. Gdy przychodzi potężne tsunami, ocalali zdają sobie sprawę, że nie nadchodzi nikt, kto mógłby im pomóc i że są zdani sami na siebie. Reżyseruje Sophon Sakdaphisit.
  • Shimmers – serial o nastolatkach z północnej Tajlandii, których zaczynają prześladować duchy z przeszłości. Akcja rozgrywa się w odizolowanej i zamkniętej szkole. Reżyserują Wisit Sasanatieng i Sittisiri Mongkolsiri.
  • Triad Princess – zapowiedziany serial z Tajwanu. Główną bohaterką jest Angie, która dorastała w cieniu swojego ojca współpracującego z mafią. Dziewczyna wreszcie sprzeciwia się jego woli i postanawia dołączyć do grupy tajnych ochroniarzy znanej aktorki. W rolach głównych występują Eugenie Liu i Jasper Liu, a reżyseruje Neal Wu. Premiera już 25 stycznia 2019 roku.

Jak mówi Ted Sarandos z zarządu Netflixa:

W Azji znajdują się największe centra, które produkują dziś fascynujące filmy i seriale. W Netflixie piękne jest to, że możemy udostępnić niepokazywane wcześniej historie z Korei Południowej, Tajlandii, Japonii, Indii, Tajwanu, czy skądkolwiek indziej – możemy połączyć z nimi ludzi nie tylko z Azji, ale z całego świata. Ponad połowa treści azjatyckich w Netflixie cieszy się popularnością głównie poza tym regionem, więc jesteśmy przekonani, że nasze nadchodzące produkcje znajdą fanów w różnych krajach świata.

Dalsze szczegóły na temat seriali nie są znane. Możemy spodziewać się nowych informacji od Netflixa w ciągu kolejnych tygodni.

-
-

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Avengers: Koniec gry to walka o…

Do sieci wyciekły nowe materiały promujące film Avengers: Koniec gry - mamy na nich okazję…

Piotr Piskozub
spoilery
-

Avengers: Koniec gry – co trzyma…

Drugi zwiastun filmu Avengers: Koniec gry może rzucać nowe światło na fabułę - istotne znaczenie…

Piotr Piskozub
spoilery
-

Flash – zaskoczeni tożsamością Cykady? Lepsze…

Do sieci trafiły zdjęcia z kolejnego odcinka serialu Flash, na których pojawia się prawdziwa osoba…

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

The Walking Dead po raz kolejny potwierdza swoją klasę w 9. sezonie. Chyba nigdy nie…

Ocena recenzenta:
9
Norbert Zaskórski
-

Once Upon a Time in Hollywood…

W sieci zadebiutował pierwszy, oficjalny plakat promujący nowy film reżysera Pulp Fiction i Bękartów wojny.

Norbert Zaskórski
Plotka
-

Dragon Ball Super – kiedy powróci…

W sieci pojawiły się niepotwierdzone informacje na temat kontynuacji serialu Dragon Ball Super.

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.